leczenie uzależnień

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
kocurek
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:39

leczenie uzależnień

Post autor: kocurek »

Zastanawiam się na jakim etapie uzależnienia trzeba być by móc się zgłosić do jakiegoś ośrodka leczenia uzależnień, bo wydaje mi się że moja przyjaciółka właśnie uzależniła się od hazardu. Do tego stopnia, że chodzi w jakieś szemrane miejsca i gra tam z byle jakimi ludźmi. Ciekawa jestem jak ja jej mogę pomóc wyjść z tego uzależnienia. Podobno mogę udać się do Ośrodka Wiosenna gdzie udzielą mi niezbędnych informacji i wskazówek co i jak powinnam zrobić by ją przekonać do leczenia. Dzięki ich wsparciu udało mi się ją namówić i chodzi tam na terapię
Awatar użytkownika
giga
Posty: 59
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:29

Re: leczenie uzależnień

Post autor: giga »

najlepiej zacząć od odtrucia poalkoholowego. Na http://www.suplementyzdrowia.pl/jak-wyg ... we-w-domu/ dowiecie się więcej. Osoba która dużo pije i nagle gwałtownie odstawi będzie w bardzo złym stanie, może sobie nie poradzić z takim samopoczuciem wiedząc że lekarstwem jest alkohol. Dlatego odtrucie jest takie ważne.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 348
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: leczenie uzależnień

Post autor: mczay »

Nie możesz odzyskać prawa jazdy po tym, jak alkomat wykazał zbyt duże stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu? W tym miejscu może pomóc Wam adwokat - https://jazdapopijaku.pl/ , który specjalizuje się w takim temacie, jak jazda po alkoholu adwokat. Zerknijcie, a z pewnością uda znaleźć się odpowiednie rozwiązanie.
bańka99

Re: leczenie uzależnień

Post autor: bańka99 »

Czy osoba uzależniona od alkoholu będzie chciała iść na terapie? Czy będzie widzieć swój problem? Moja mama zmaga się z tym uzależnieniem. Znalazłam nawet odpowiedni Ośrodek terapii uzależnień Nefo. Ale pytanie czy moja mama się zgodzi ? Macie jakiś inny pomysł żeby jej pomóc?
ODPOWIEDZ