Makijaż permanentny

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
expansion
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2019, 18:17

Makijaż permanentny

Post autor: expansion »

Usługa makijażu permanentnego w salonie Newlooks, a do tego sklep https://www.permanentny.com/sklep z pigmentem, urządzeniami do makijażu, artykuły ochronne i wiele więcej. Kompleksowy makijaż permanentny.
Awatar użytkownika
dajana
Posty: 25
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:53

Re: Makijaż permanentny

Post autor: dajana »

Ja tez zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i ust. Świetny efekt a przy okazji mega oszczędność czasu każdego dnia. Jeśli chodzi o namiar na sprawdzony salon to ja polecam JEST PIĘKNIE i pracującą tu Dominikę Kossakowską. Ma duże doświadczenie, potrafi idealnie dobrać metodę. Prowadzi swój fanpage na fb, można tam obejrzeć kilka fotek jej dotychczasowych prac.
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 54
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:46

Re: Makijaż permanentny

Post autor: kejti »

Makijaż permanentny to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Dzięki niemu budzimy się rano i zawsze wyglądamy świetnie. Polecam Salon Alicja w Gdańsku: http://salonalicja.pl/ . Ja właśnie u nich robiłam mój makijaż i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
kikinia
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:46

Re: Makijaż permanentny

Post autor: kikinia »

dajana no to możemy sobie przybić 5-tkę bo ja tez korzystałam już z usług Dominiki Kossakowskiej i uważam , ze jako linergistka nie ma sobie równych. Mocno zaangażowana w swoją pracę, sympatyczna i otwarta.
Awatar użytkownika
saszetka
Posty: 41
Rejestracja: 12 mar 2019, 18:45

Re: Makijaż permanentny

Post autor: saszetka »

permanent to super sprawa, zwlaszcza jak jest dobrze wykonany :D ja robilam w Katowicach w klinice Dermed permanentne brwi i to najlepsza decyzja ever :D wygladam ekstra, nie musze ciagle chodzic na henne i poprawiac sie kredka :D
Awatar użytkownika
malutka
Posty: 77
Rejestracja: 05 lut 2019, 10:15

Re: Makijaż permanentny

Post autor: malutka »

Nie lubię permanentnego.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2020, 14:48 przez malutka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
girl
Posty: 53
Rejestracja: 22 mar 2019, 22:31

Re: Makijaż permanentny

Post autor: girl »

Nigdy nie zdecydowałabym się na makijaż permanentny, mając na przykład do wykorzystania produkty takie jak baza mineralna . Wiem, że wiele osób umie naprawdę dobrze wykonać takim makijaż trwały, ale zdecydowanie wolę naturalny. I NIC tego nie zmieni. Także jeśli już, to sama bym przed lustrem godzinkę sobie zajęła, niż byle czym się obkładała.
Awatar użytkownika
Ninka31
Posty: 72
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:32

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Ninka31 »

Makijaż permanentny to świetna sprawa, bo robi za nas połowę roboty. Mając kreskę na powiece czy zrobione brwi już nie trzeba wiele, żeby dobrze wyglądać. Wystarczy wtedy pomalować powieki dobrej jakości cieniami - https://www.cocolita.pl/anastasia-beverly wytuszować rzęsy i nałożenie podkładu i cały makijaż gotowy.
Awatar użytkownika
kocurek
Posty: 41
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:39

Re: Makijaż permanentny

Post autor: kocurek »

Nie wiem co Wy tak na prawdę widzicie w takim makijażu bo ja nie zdecydowałabym się na taki krok. Uważam, że nie ma to jak samej decydować jaki makijaż danego dnia zrobić. Oczywiście przy makijażu nie zapominajmy, że warto pomalować także usta w każdym bądź razie ja tak robię i nawet kilka dni temu zakupiłam sobie z tej drogerii https://www.perfumesco.pl/pomadka bardzo ładny odcień pomadki. A Wy czym najczęściej malujecie usta?
Awatar użytkownika
Kinc
Posty: 29
Rejestracja: 27 paź 2019, 10:31

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Kinc »

A ja powiem z punktu widzenia stylistki - dziewczyny, a bierzecie pod uwagę np. metodę brow henna, jako alternatywę dla makijażu permanentnego brwi? Polecam Wam z czystym sumieniem, może nadać/zmienić/poprawić kształt brwi i przyciemnić :) Ja jestem po szkoleniu z tej metody u najlepszej instruktorki - Patrycji Zielińskiej https://patrycjazielinska.pl i jeśli któraś z Was jest z Warszawy, okolic i szuka instruktorki (albo też samego zabiegu) polecam z czystym sumieniem!
Awatar użytkownika
rosenbaum.delbert
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2020, 13:21
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: Makijaż permanentny

Post autor: rosenbaum.delbert »

Szczerze mówiąc zastanawiam się tylko nad rzęsami. Może dzięki temu przestałabym się malować :)
Awatar użytkownika
lakin.julien
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2020, 16:07
Lokalizacja: Szczecin

Re: Makijaż permanentny

Post autor: lakin.julien »

Ważne aby wybrać sprawdzony salon, w którym makijaż będzie wykonany naprawdę profesjonalnie.
Awatar użytkownika
granville.gottlieb
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2020, 12:12
Lokalizacja: Katowice

Re: Makijaż permanentny

Post autor: granville.gottlieb »

Według mnie taki makijaż nie wygląda naturalnie, jakie są wasze opinie?
Awatar użytkownika
eric70
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2020, 10:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Makijaż permanentny

Post autor: eric70 »

Trzeba trafić na naprawdę profesjonalny salon, aby taki makijaż wyglądał naturalnie.
Awatar użytkownika
turka
Posty: 190
Rejestracja: 02 lip 2019, 8:31

Re: Makijaż permanentny

Post autor: turka »

Gdybyście szukali nowego urządzenia do wykonywania makijażu permamentego, to ja zdecydowanie ze swojej strony mogę wam polecić https://www.permanent24.pl/pl/p/Urzadze ... RACZKI/439 Przez całą swoją karierę, miałam okazję pracować na różnych sprzętach, ale to sprawdza mi się najlepiej.
justyś

Re: Makijaż permanentny

Post autor: justyś »

Jeżeli ktoś jest z Monachium to polecam mocno tam Panią która wykonuje makijaż permanentny. Pełen profesjonalizm: PERMANENT MAKE-UP MÜNCHEN

W niemczech jest bardzo mało takich specjalistów jak ta kobieta więc warto zwrócić uwagę na jej ofertę. Wykonuje makijaż permanentny, brwi, oczy oraz ust.
JA tam jestem mega zadowolona i każdej zawsze polecam wszędziej! nie ma co się zastanawiać :)
sdagmara

Re: Makijaż permanentny

Post autor: sdagmara »

Czy ktoś z Was posiada namiary na specjalistę, który wykonuje brwi permanentne? Zielona Góra mnie interesuje, ale mogą być także miasta w pobliżu. Zależy mi na ładnym, delikatnym i naturalnym wyglądzie brwi :)

czechy a marihuana
Kleopatra

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Kleopatra »

Interesuje się makijażem i uważam, że makijaż permanentny to prawdziwy hit. Wiele urodowych ciekawostek znalazłam na www.onlinedrogeria.pl. Polecam zerknąć na porady i recenzje kosmetyków!
ODPOWIEDZ