mycie okien

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
truśkawka

mycie okien

Post autor: truśkawka »

Zawsze sama myłam okna, jeszcze nigdy nie korzystałam z usług firmy w tym celu. Jednak sytuacja w jakiej się znalazłam spowodowała, że muszę skorzystać z takich usług. Nie fortunnie złamana noga unieruchomiła mnie na jakiś czas. Nie orientuję się jaki jest za mycie okien cennik w naszym mieście. Możecie mi coś w tym temacie powiedzieć?
gośka

Re: mycie okien

Post autor: gośka »

Sprawdź sobie stronę Tomar-Cleaning. Zdarza mi się korzystać z ich usług jeśli chodzi o mycie okien czy też czyszczenie elewacji zielona góra . To bardzo dobra ekipa.
Kąsek

Re: mycie okien

Post autor: Kąsek »

Czyścimy okna w mieszkaniach, domach, firmach i obiektach specjalnych, takich jak kościoły i nie tylko. Jesteśmy ekspertami w sprzątaniu w czystości i porządku. Nasi pracownicy mają kilkuletnie doświadczenie i są ekspertami, którzy pomogą Ci bez względu na Twoje potrzeby. Skontaktuj się z naszą przyjazną obsługą klienta, a znajdziemy rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada.

Hemstädning Stockholm
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: mycie okien

Post autor: pieknyolek »

gośka pisze: ↑17 lis 2020, 12:22 Sprawdź sobie stronę Tomar-Cleaning. Zdarza mi się korzystać z ich usług jeśli chodzi o mycie okien czy też tomar-cleaning.pl/service/mycie-myjka-wysokocisnieniowa/ czyszczenie elewacji zielona góra . To bardzo dobra ekipa.
Ja dna czyszczenie elewacji zawsze zapraszam pana z https://czysto-mania.pl/oferta/czyszczenie-elewacji/ ;)

Obrazek
roksanam

Re: mycie okien

Post autor: roksanam »

Mycie okien Wrocław to usługa, którą oferuje firma RWS Cleaning. Korzystałam z ich usług niejednokrotnie i zawsze byłam zadowolona z jakości. Z czystym sumieniem polecam ją nie tylko do mycia okien, ale także do innych usług sprzątających :)
Roni8

Re: mycie okien

Post autor: Roni8 »

Dobrze jest postawić na profesjonalne wykonanie tego rodzaju usługi. To przede wszystkim ważna kwestia, jeśli chodzi o osoby, które dbają o jakość, ale także bezpieczeństwo. Firma https://ezt.pl/uslugi/alpinistyczne-mycie-okien/ wykonuje alpinistyczne mycie okien, a także jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób ceniących dobrze wykonaną pracę.
ODPOWIEDZ