Nauka podczas wyjazdu

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
elwira45ś

Nauka podczas wyjazdu

Post autor: elwira45ś »

Cześć,
czy wyjeżdżacie na wakacje podczas roku szkolnego i zabieracie ze sobą dzieci? Mam zamiar tak zrobić w październiku i zastanawiam się czy ktoś z was korzystał z platformy edukacyjnej dlaucznia.pl ? Chodzi o to, że nie chciałabym narobić mojemu synowi zaległości w szkole, a tak mógłby jakiś czas w ciągu dnia przeznaczać na naukę. Czy u was sprawdzają się takie rozwiązania?
agneś00

Re: Nauka podczas wyjazdu

Post autor: agneś00 »

Witam, są wakacje,ale niedlugo bedzie rok szkolny,a mi jako nauczycielce zalezy na tym,by zachęcić swoich uczniow do nauki i startowania w roznych konkursach. Myślę,że warto nawiazywac wspolprace z roznymi fundacjami,ktore wspieraja rozwoj mlodych ludzi https://efc.edu.pl/programy/edukacja-inspiracja Co o tym sądzicie?
Okoń

Re: Nauka podczas wyjazdu

Post autor: Okoń »

Myślę, ze okres wakacyjny to idealny czas na naukę nowego języka. Polecam zajrzeć tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/w-poszukiwa ... 04772.html ponieważ to najlepiej wyposażona księgarnia w sieci. Z pewnością znajdziesz tam liczne podręczniki do nauki języka obcego. Cenowo ich oferta prezentuje się zaskakująco dobrze, więc Twój portfel nie będzie płakał :)
ODPOWIEDZ