Pewność siebie

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Pewność siebie

Post autor: Bodzio12 »

Od dziecka mam problemy z pewnością siebie, mam wrażenie że ludzie mnie nie zauważają. Jest to dla mnie bardzo męczące, w pracy czuje sie niedoceniony, a u płci przeciwnej mam słabe powodzenie.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 31
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:45

Re: Pewność siebie

Post autor: Karola123 »

Miałem podobne problemy, podchodziłem do róznych spraw z góry myśląc o niepowodzeniu, jednak na szczęscie mam to juz za sobą .
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: Pewność siebie

Post autor: Bodzio12 »

Jak sobie z tym poradziłeś ?
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 31
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:45

Re: Pewność siebie

Post autor: Karola123 »

Znajoma poleciła mi stronę https://xn--wiat-feromonw-mlb16m.pl/ , z której zakupiłem feromony. Początkowo nie wierzyłem w ich działanie, jednak szybko okazało sie, że sie myliłem. Dzięki nim czuję sie zdecydowanie lepiej, pewniej .
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: Pewność siebie

Post autor: Bodzio12 »

Sporo o nich czytałem i zastanawiałem sie już nad ich stosowanie, dziękuje Ci za pomoc.
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Re: Pewność siebie

Post autor: elcuba20 »

Jeżeli widzimy, że nasze dziecko przeżywa jakieś trudne emocje, lęki czy nie radzi sobie z czymś, warto rozważyć wizytę u specjalisty psychologa. Jedną z takich opcji jest np. konsultacja psychologa dziecięcego warszawa Terapia psychologiczna to dla dziecka ogromne wsparcie. Warto to rozważyć.
Awatar użytkownika
bodo
Posty: 50
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:11

Re: Pewność siebie

Post autor: bodo »

Myślę, że w takiej sytuacji całkiem dobrym rozwiązaniem może być psycholog, seksuolog, psychoterapeuta Poznań: https://dominikhaak.pl/ . Myślę, że taki specjalista pomoże Wam przejść przez ten trudny czas. Warto się zainteresować.
ODPOWIEDZ