pomoc drogowa

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Piotruś90

pomoc drogowa

Post autor: Piotruś90 »

Witam, kojarzycie jakąś firmę, która oferuje pomoc drogową? Właśnie zastanawiam się która firma posiada w swoich usługach coś takiego jak pomoc drogowa Ustron. Wolę mieć namiar na jakąś firmę w razie awarii samochodu. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: pomoc drogowa

Post autor: Turystka »

A czy ktoś z Was musiał kiedyś skorzystać z usług holowania pojazdu na terenie Krakowa? Z pomocy jakiej firmy wtedy skorzystaliście? Ja słyszałam, że takie usługi świadczy na przykład firma https://holowaniekrakow.pl, która działa profesjonalnie i bezproblemowo. Czy ktoś z Was miał z nią kiedyś do czynienia?
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: pomoc drogowa

Post autor: Turystka »

A tak wogóle to ile razy od kiedy jesteście kierowcami musieliście już z takiej pomocy skorzystać? Często się Wam to zdarza? Czy w niektórych przypadkach koszty takiego holowania może pokryć ubezpieczenie? Macie z tym może jakieś doświadczenia? Podzielicie się nimi?
andżelika1

Re: pomoc drogowa

Post autor: andżelika1 »

A dasz radę dojechać w ogóle do mechanika? Bo jeśli nie to zadzwoń po lawetę. Mi ostatnio pomogła pomoc drogowa, holowanie TIR, laweta 24h Koszalin: https://pomocdrogowa.i-koszalin.pl/ . Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą. Ja byłam bardzo zadowolona i mogę polecić.
agaćka1

Re: pomoc drogowa

Post autor: agaćka1 »

Tak naprawdę to nigdy nie wiesz na jakie auto trafisz. Może się okazać na przykład bardzo awaryjne. Tak było w moim przypadku i dlatego cieszę się, że za każdym razem pomagała mi świetna pomoc drogowa Gdynia - holowanie i transport na lawecie: http://pomocdrogowagdynia.pl/ .
Juśkaa

Re: pomoc drogowa

Post autor: Juśkaa »

Mi zdarzyło się kiedyś korzystać z usług pomocy drogowej https://www.cbgrupa.pl/uslugi/assistance. Przetransportowali mój samochód do warsztatu mechanicznego po niefortunnej stłuczce na parkingu. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a ja na miejscu otrzymałam auto zastępcze, dzięki któremu mogłam jeździć do pracy. Swoje usługi wykonali szybko, profesjonalnie i kompleksowo.
mamka

Re: pomoc drogowa

Post autor: mamka »

Usługi pomocy drogowej są koniecznością w różnych miastach. Jak to zwykle bywa samochody lubią poważnie się zepsuć w najmniej odpowiednich momentach, to chyba tak zwana złośliwość rzeczy martwych. Ja pojechałam na zakupy i po wyjściu z marketu okazało się, że samochód za nic w świecie nie chce odpalić. Nie widziałam innego wyjścia jak poszukanie kogoś w najbliższej okolicy. W sieci znalazłam https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ i skorzystałam :) .
ODPOWIEDZ