Prawo jazdy

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Mikołaj

Prawo jazdy

Post autor: Mikołaj »

Chciałem się pochwalić zdanym egzaminem na prawo jazdy za pierwszym podejściem i jednocześnie polecić wam szkołę, dzięki której to się udało. Szkoła to https://autodrive.com.pl/home/ z Poznania. Mnie uczył pan Piotr i jak widać nauczył bardzo dobrze. Sądzę, że duże znaczenie ma fakt, że ich plac manewrowy jest blisko ośrodka WORD, dzięki czemu non stop jeździ się po trasach egzaminacyjnych. Potem człowiek na egzaminie wie na co uważać.
Łukasz

Re: Prawo jazdy

Post autor: Łukasz »

A prawo jazdy d? Kraków i okolice ktoś zdawał? Ja chyba będę się uczyć tutaj http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... erta/kat-d i mam nadzieję, że nie będzie tak trudno. Wielu moich znajomych poradziło sobie z łatwością, więc myślę, że i ja powinienem sobie dać radę.
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 278
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Re: Prawo jazdy

Post autor: elcuba20 »

Bez wątpienia elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, o których należy pamiętać podczas jazdy są niezbędnym wprost elementem, który daje szansę na poprawne prowadzenie auta. Przygotowanie przyszłych kierowców do ich interpretowania jest ważne. Polecam zatem sprawdzić produkty od https://zped.com.pl/ które bez wątpienia będą odpowiadać tym oczekiwaniom.
Awatar użytkownika
Willy
Posty: 66
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:29

Re: Prawo jazdy

Post autor: Willy »

Prawo jazdy przydaje się praktycznie codziennie, więc zdecydowanie warto je prędzej czy później zrobić. Osobiście polecam szkołę jazdy w Poznaniu - https://www.zdajprawko.pl/, gdzie przygotują was do egzaminu w odpowiedni sposób. Sam skorzystałem z ich usług i poszło gładko ;)
ODPOWIEDZ