problemy z libido

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Elżbieta

problemy z libido

Post autor: Elżbieta »

Moje problemy z libido są dla mnie coraz bardziej uciążliwe i wpływają na moje życie codzienne. Szukam jakiś porad, może odkryje cos nowego co mi pomoże przynajmniej w małym stopniu . Jakieś rady?

casio ga-100b-7aer
Łucja

Re: problemy z libido

Post autor: Łucja »

Osobiście mogę Ci polecić https://akademiapielegniarki.eu/ Suplement ten przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które są niezadowolone z jakości swojego życia seksualnego. Posiada same pozytywne opinie wśród osób które rzeczywiście z tego korzystały.
Elżbieta

Re: problemy z libido

Post autor: Elżbieta »

A Ty jesteś zadowolona z ich działania? Naprawdę warto to zakupić?
Łucja

Re: problemy z libido

Post autor: Łucja »

Ja jestem bardzo zadowolona, ponieważ to naprawdę działa. Próbowałam też różnych produktów ten według mnie jest najlepszy. Wszystko masz opisane na stronie. Sprawdź i poczytaj.
Elżbieta

Re: problemy z libido

Post autor: Elżbieta »

Dziękuję CI bardzo, na pewno zobaczę i pewnie też to zakupię.
kaśka

Re: problemy z libido

Post autor: kaśka »

Nie jest dobrze, jak libido spada. Ważne, żeby znaleźć przyczynę. U mnie to się tak działo jak zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne. Trochę odczekałam, ale nic się nie poprawiało. Dlatego mój ginekolog zmienił mi na belarę. Po prostu antykoncepcja to bardzo indywidualny wybór, każdy organizm inny i inaczej reaguje. Najważniejsze, że już nie mam problemu z libido. Mąż też nie narzeka ;)
Małgosia

Re: problemy z libido

Post autor: Małgosia »

Na stronie https://erozkosz.pl/sexApteka znajdziesz bezpieczne preparaty zwiększające libido. Teraz masz też 20% rabatu na wszystkie produkty więc warto się zaopatrzyć. Myślę, że wybierzesz coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
marika
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:49

Re: problemy z libido

Post autor: marika »

Ja nie będę ukrywała, że u mnie problem z libido pojawił się jak przyjmowałam takie jedne tabletki antykoncepcyjne, które praktycznie nie były dobrane jakoś szczególnie pod mój organizm. No i miałam z tego nie mało problemów później. Na szczęście w końcu się ogarnęłam i wybrałam się do dobrego ginekologa, który zrobił mi badania i dobrał tabletki vines, które są z niską zawartością hormonów. Po nich czuję się rewelacyjnie.

co może radny powiatu
truśka

Re: problemy z libido

Post autor: truśka »

To prawda, tabletki antykoncepcyjne mogą obniżyć nasze libido. Może wystarczy zmienić tabletki, bo nie wszystkie muszą wywoływać takie skutki uboczne. Wasz ginekolog powinien coś na to zaradzić. Jak coś to pani dr Barbara Blicharczyk z Kołobrzegu jest bardzo dobrym ginekologiem i świetnie dobiera lekarstwa.
Słotka

Re: problemy z libido

Post autor: Słotka »

Elżbieta pisze: ↑01 paź 2020, 13:36 Moje problemy z libido są dla mnie coraz bardziej uciążliwe i wpływają na moje życie codzienne. Szukam jakiś porad, może odkryje cos nowego co mi pomoże przynajmniej w małym stopniu . Jakieś rady?
Mi pomogło jak na blogu Kliniki Stonava przeczytałam, że w razie wpadki mogę bezpiecznie i legalnie usunąć ciążę do 3 miesiąca w Czechach, teraz podczas stosunku się nie stresuję.
Franuś

Re: problemy z libido

Post autor: Franuś »

Tu może być potrzebna wizyta u specjalisty ginekologa endokrynologii w https://mediccentre.pl/specjalisci/gine ... okrynologi . Zapewni pomoc w zakresie zaburzeń miesiączkowania czy płodności, kontroli gospodarką hormonalną czy też schorzeń związanych z nadmiernym owłosieniem . Wizyta u ginekologa endokrynologa potrzebna jest w przypadku m.in. bolesnych miesiączek czy ciągłego zmęczenia i senności.
rusałka

Re: problemy z libido

Post autor: rusałka »

Możesz poradzisz się ginekologa?
Ja w Warszawie mam sprawdzonego ginekologa - placówka nazywa się Gabinety Łucka. Jestem zadowolona z opieki, a mają najlepszych specjalistów w mieście. Z każdym problemem natury intymnej możesz się śmiało do nich zgłosić.
Jaśmina

Re: problemy z libido

Post autor: Jaśmina »

Wspomaganie wykluwania się zarodka może być kluczowym elementem w procesie leczenia niepłodności, zwłaszcza w przypadkach, gdy obserwuje się zagęszczenie osłonki zarodkowej. Osłabienie osłonki przez wykonanie precyzyjnego nacięcia lub wytworzenie niewielkiego otworu umożliwia zarodkowi lepsze zagnieżdżenie. Ta technika jest często stosowana u pacjentek w starszym wieku oraz w przypadkach, gdy jakość zarodków może być niższa. Więcej informacji na temat kandydatów do procedury wspomagania wykluwania się zarodka znajduje się na stronie https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... a-zarodka/ co pomaga w ocenie, czy jest to odpowiednia metoda dla danej pary.
ODPOWIEDZ