Przesyłki w ups

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
przesyłki

Przesyłki w ups

Post autor: przesyłki »

Przesyłki w ups to jeden z lepszych kurierów dostępnych na naszym rynku usług kurierskich, ale także uwzględniając rynk światowe, bo i tam kurier ups należy do tych najbardziej popularnych https://www.kuriernet.pl/centrum-inform ... informacje
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: Przesyłki w ups

Post autor: fabi »

Wiesz co, ja uważam, że zawsze warto porównywać oferty. W mojej ocenie jeśli chodzi o kurierskie przesyłki to jakość usług jest podoba. Różne są jedynie ceny. Dlatego ja od jakiegoś czasu wysyłam paczki przez brokera kurierskiego. Wejdź na stronę kurjerzy.pl - to mój zaufany broker, który ma najszerszą ofertę. Współpracują z wieloma firmami kurierskimi.
Awatar użytkownika
martez
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Przesyłki w ups

Post autor: martez »

Jeśli chodzi o samo wysyłanie przesyłek to moim zdaniem bardzo ważną kwestią jest to, aby były one jak najtańsze oraz szybkie. Dlatego jak tylko przeczytałem wpis https://www.sendit.pl/blog/jak-tanio-wy ... do-niemiec to już teraz dokłądnie wiem jak można tanio wysłać paczkę do Niemiec. Dla mnie jest to coś niezwykle ważnego.
Awatar użytkownika
Wikaria
Posty: 43
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:34

Re: Przesyłki w ups

Post autor: Wikaria »

Można mieć swojego sprawdzonego kuriera, ale warto zawsze sprawdzać jeszcze w innych firmach, ceny mogą się różnić od siebie i to czasem nawet sporo. Furgonetka Punkt w Chorzowie to miejsce gdzie możecie nadać paczkę szybko i wygodnie. Obsługa przedstawi ofertę na różne popularne firmy kurierskie i oczywiście będziecie mogli wybrać najlepszą z opcji.
ODPOWIEDZ