reklama firmy w internecie

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
gość

reklama firmy w internecie

Post autor: gość »

Rozglądam się za ofertą pozycjonowania. Najlepiej, jeśli byliby z Brodnicy. Znalazłam taką firmę https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-brodnica/. Macie o niej może jakieś informacje, opinie? Pozycjonowanie to chyba niezłe rozwiązanie, najlepiej chyba połączyć je z link buildingiem. Dodatkowo mają specjalną ofertę dla sklepów https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... rnetowego/, więc może dobraliby działania seo?
Awatar użytkownika
zosina
Posty: 23
Rejestracja: 26 sie 2020, 13:36

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: zosina »

Reklama a tym bardziej sieciowa to nie moja bajka, więc tu postawiłam na ludzi z doświadczeniem, którzy wiedza jak wypromować markę. Konkretnie to http://marketing-net.pl/. Poznali firmę, konkurencję, oczekiwania klientów i pod to indywidualnie ułożyli kampanię oparta na technikach marketingu internetowego oficjalnie reprezentując markę.
Łucjaa

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Łucjaa »

Reklama w internecie jest bardzo ważna i można na inne działania też stawiać, ale marketing internetowy to podstawa. Ważne żeby zadbać o widoczność w sieci, to się nazywa pozycjonowanie. Czytałam na https://kutno.net.pl/lifestyle/co-zyska ... QrfLLG7BIZ jakie korzyści daje i co można zyskać.
Awatar użytkownika
martez
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: martez »

Myślę, że bardzo dobrą opcją jest samo pozycjonowanie stron i zobacz jak wiele firm właśnie takie kwestie u siebie wdraża. Moim zdaniem np. w przypadku strony dewelopera również istotne jest to, aby przede wszystkim wiedzieć jaką strategię obrać. Tym bardziej, że jest to niezwykle ważna sprawa.
beśka

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: beśka »

Zdecydowanie nie można pomijać reklamy internetowej, teraz większość osób szuka informacji o danej firmie właśnie w sieci. Tym bardziej jeśli mówimy o firmach deweloperskich i polecam o tym poczytać na http://budowlane24h.pl/budowlane_pozycj ... -2113.html
Władek

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Władek »

Myślę, że na ten moment to są jedne z najbardziej skutecznych działań i na pewno każdy z nas powinien co nieco na ten temat wiedzieć. Właśnie dlatego chciałbym każdemu polecić przeczytanie fajnego wpisu https://medialnie.info/reklama-dla-skle ... rnetowego/ gdyż reklama dla sklepu internetowego również jest bardzo istotna.
joaśka

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: joaśka »

Zgadzam się tuta z wypowiedzą powyżej. Moim zdaniem taka reklama jest już wręcz obowiązkiem. Dzięki niej jesteśmy w stanie trafić do jak największej ilości konsumentów a tym samym naszych potencjalnych klientów. Trzeba zadbać o swoją widoczność w sieci. Specjalistę, któremu zleciłam działania w tym zakresie znalazłam na stronie https://piotrpolok.pl/podcast/ .
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 348
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: mczay »

A czy słyszeliście o influencer marketingu? Bo jeśli nie to zainteresujcie się tym, https://adnext.pl/baza-wiedzy/influencer-marketing/ w tym artykule piszą dokładniej na czym to polega. Ja mam z tym dobre doświadczenia, zauważyłem więcej nowych klientów od kiedy zainwestowałem w niego.
rekłamis32

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: rekłamis32 »

Zawsze chciałam aby moja firma miała bardzo dobrą strategie marketingową Dlatego zaczełam szukać informacji w internecie i bardzo fajnie bo znalazłam fajny blog Jak reklamy oddziałują na kierowców? Wybrane aspekty zagadnienia. cenne rady jaka forma reklamy jest najefektywniejsza, na co powinno się zwracać uwagę podczas naszej kampani marketingowej, na te oraz więcej pytań odpowiedź na stronie.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: pieknyolek »

Łucjaa pisze: ↑25 sie 2021, 10:45 Reklama w internecie jest bardzo ważna i można na inne działania też stawiać, ale marketing internetowy to podstawa. Ważne żeby zadbać o widoczność w sieci, to się nazywa pozycjonowanie. Czytałam na kutno.net.pl/lifestyle/co-zyskasz-dzieki-dobremu-pozycjonowaniu/dR8W3OaYUIQrfLLG7BIZ jakie korzyści daje i co można zyskać.
A jak myślisz, czy taka reklama jak to https://www.banery.guru/animowane/ sprawdza się? :geek:

ah hardt
anakow

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: anakow »

Prowadzę niewielki hotel i zdecydowałam się na dodatkową formę reklamy jaką jest pozycjonowanie. Zleciłam wykonanie tej usługi profesjonalnej firmie - https://backlink24.pl/blog/seo/pozycjonowanie-hoteli i jestem bardzo zadowolona ze współpracy bo zadbali o wszystkie szczegóły, o których sama nawet bym nie pomyślała.
Gaju

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Gaju »

Zanim zaczniesz pozycjonować stronę internetową musisz zadbać o jej optymalizację. Ja skorzystałem z oferty tej firmy https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-poznan/ Przygotowali dla mnie profesjonalną stronę internetową, a następnie pomogli dobrać słowa kluczowe na jakie ma się ona wyświetlać w wyszukiwarce. Teraz jest ona skutecznie pozycjonowana i już widze pierwsze rezultaty.
Awatar użytkownika
lolka
Posty: 77
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:03

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: lolka »

Dziś to konieczność, bo to przecież tu większość osób zaczyna swoje poszukiwania czy to usług czy przedmiotów. Tu więc też agencja http://sztukaebiznesu.pl/ poprzez marketing internetowy, odczuwalnie zwiększyła widoczność mojej marki w sieci. Działają w tym od lat, więc całość zrealizowali zgodnie z oczekiwaniami.
Roman

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Roman »

Chyba dziś reklama w Internecie jest jedną z najlepszych form i moim zdaniem wszelkie działania marketingu internetowego właśnie powinny być dobrze kreowane. Myślę, że potencjał jaki ma viral jest bardzo istotny i fajnie można go użyć w marketingu internetowym. Polecam w takiej sytuacji zapoznać się z wpisem https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/c ... -potencjal gdzie ta kwestia została bardzo fajnie opisana.
kapa

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: kapa »

Jeśli o reklamę formy w intrenecie chodzi to ciężko obecnie obejść się bez. Trzeba zrobić coś, żeby wybić się spośród ogromnej konkurencji w każdej branży. Dlatego ja jestem zdecydowaną zwolenniczką reklamy w sieci. Jak dla mnie ona ma największy zasięg i daje nam największe możliwości. Trzeba jednak pamiętać, że to poniekąd także reklama naszej firmy więc wszystko musi działać jak należy. Dla mnie świetnym fachowcem okazał się Pan Piotr, którego znalazłam na https://piotrpolok.pl/ .
ODPOWIEDZ