reklama

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
gość

reklama

Post autor: gość »

Ja nigdy nie byłam znawcą marketingu, ale na szczęście można znaleźć wiele fachowej wiedzy m.in. na tego typu blogach http://i-content.pl/ . Z niego dowiedziałam się wiele o marketingu szeptanym i jak skutecznym on jest narzędziem w przypadku budowy pozytywnego wizerunku marki/produktów/usług. Można z jego pomocą także prowadzić kampanie edukacyjne czy eRzecznika
Awatar użytkownika
zosina
Posty: 23
Rejestracja: 26 sie 2020, 13:36

Re: reklama

Post autor: zosina »

W reklamie szczególnie sieciowej łatwo o błąd, a ten mogą wykorzystać konkurenci, więc ja zdałem się na specjalistów od http://agencjawomm.pl/ . Działają w marketingu szeptanym od lat, więc wiedza jak działać skutecznie ale i ostrożnie. Odczuwalnie zwiększają świadomość istnienia mojej marki na rynku co widzę po słupkach sprzedaży.
ryśka

Re: reklama

Post autor: ryśka »

Moim zdaniem świetną formą reklamy są także katalogi, dlatego warto zajrzeć do https://instore.com.pl/biznes-finanse/k ... m-sklepie/ , ponieważ tutaj dowiecie się z jaką firmą najlepiej nawiązać współpracę jeżeli chodzi o projekt i wykonanie katalogów
Maliński

Re: reklama

Post autor: Maliński »

Teraz jak dana firma chce się pokazać to bardzo ważna jest reklama. Można robić reklamę swojej firmy dzięki n przykład tablicy rejestracyjnej lub rami do tablicy rejestracyjnej. Takie rzeczy można zamówić tu Unital.com.pl Jest tutaj bardzo duży wybór który pomoże firmom w reklamie.
Awatar użytkownika
lolka
Posty: 77
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:03

Re: reklama

Post autor: lolka »

Ze względu na specyfikę mojej branży zrezygnowałem z oczywistych form reklamy i postawiłam na content marketing. Tu działa dla mnie konkretnie agencja http://cotojestcontentmarketing.pl/ która ma w tym ogromne doświadczenie. Na podstawie dostarczonych surowych danych piszą dla mnie artykuły tematyczne na mojego bloga. Te przyciągają uwagę, są udostępniane, a wiadomo, że tekst w sposób pośredni wskazuje zalety moich rozwiązań.
ODPOWIEDZ