seks na odległość

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

seks na odległość

Post autor: Bodzio12 »

Jak sobie radzić w związku na odległość? Najgorzej jest kiedy oboje bardzo siebie pragniemy. Seks na odległość jakieś rady dla mnie?
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 31
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:45

Re: seks na odległość

Post autor: Karola123 »

Z tym to właśnie jest różnie. Niektóre pary radzą sobie z tym bez większych problemów a niektórym jest bardzo ciężko. Wiem że niektórzy zdecydowali się zakupić http://xn--wiat-lovense-mlc.pl/ może wy też wypróbujcie ten sposób .
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 31
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:45

Re: seks na odległość

Post autor: Karola123 »

Właśnie wymyślają po to by zaspokoić swoje potrzeby.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: seks na odległość

Post autor: Bodzio12 »

No tak masz rację. Dzięki za informację i za radę. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: seks na odległość

Post autor: Terenia »

Jestem bardzo zaskoczona, że są takie możliwości. Na szczęście mój ukochany nigdzie nie wyjeżdża. Kochamy się mogę powiedzieć, że często. Zdecydowałam się też na stałą antykoncepcję. Dużo lepiej, w końcu bez stresu, a za to więcej przyjemności.
mażka

Re: seks na odległość

Post autor: mażka »

@Terenia a jaka u Ciebie antykoncepcja, jest tyle różnych metod. Zanim wybiorę się do ginekologa, a mam taki zamiar chętnie się dowiem o pewnych metodach.
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: seks na odległość

Post autor: Terenia »

W moim przypadku są to tabletki belara, dwuskładnikowe z małą dawką hormonów. Często przepisywane z tego co mi mówił ginekolog, ponieważ są dobrze tolerowane przez organizm. Możesz zapytać swojego ginekologa.
mażka

Re: seks na odległość

Post autor: mażka »

Dzięki za info, zapytam z pewnością.
Paweł

Re: seks na odległość

Post autor: Paweł »

Jeśli ktoś z was chce spotkać się z ładną kobietą, chętną na seks i na spełnienie wszystkich zachcianek to sprawdźcie koniecznie na ogłoszenia towarzyskie to internetowy serwis ogłoszeń towarzyskich. Znajdziecie tutaj wyłącznie sprawdzone i wiarygodne anonse erotyczne dziewczyn z całej Polski.
Awatar użytkownika
marika
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:49

Re: seks na odległość

Post autor: marika »

Mój facet jest handlowcem, także kilka razy w miesiącu wyjeżdża. Ale jak wraca to mamy wtedy czas tylko dla siebie, oczywiście mam na myśli ten spędzany w sypialni. Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne vines także nie musimy co jakiś czas myśleć o gumkach.
Małgosia

Re: seks na odległość

Post autor: Małgosia »

Często jest tak, że pary bawią się na odległość, w końcu mamy telefony, kamerki, a nawet gadżety, które można sterować telefonem z dowolnego miejsca na Ziemi. Ostatnio przejrzałam sex shop online i znalazłam kilka ciekawych rzeczy tego typu. Szczerze mówiąc wydają się być ciekawą alternatywą dla osób, które mieszkają daleko.
Wonś

Re: seks na odległość

Post autor: Wonś »

Sex przez telefon to super opcja dla Par, które mieszkają na odległość. Zawsze zabawiałem się z żoną w ten sposób, tak mocno mi się to spodobało, że mimo rozwodu nadal uwielbiam w ten sposób spędzać wolny czas.

Jak mam spokojny wieczór to dzwonię na sextelefon.org, tam zawsze jest konkretna zabawa! :D Uwielbiam dziewczyny, które tam pracują. :D :D :)
poluś4333

Re: seks na odległość

Post autor: poluś4333 »

Wchodźcie sobie na stronę https://www.strefanamietnosci.pl/ jeśli chcecie przeczytać sobie o wielu różnych sprawach ze strefami intymnymi. Można się wiele dowiedzieć i można też przeczytać sobie o przeróżnych problemach. Na pewno będziecie zadowoleni. Skorzystajcie, jak najbardziej.
Baśka

Re: seks na odległość

Post autor: Baśka »

Teraz to nawet niektórzy umawiaj się na seks kamerki. Sa nawet portale takie jak ten https://gogogirl.pl/all/kujawsko_pomorskie/wloclawek gdzie można znaleźć ogłoszenia od kobiet i mężczyzn które szukają towarzystwa. Można z nimi umawiać się na seks randki lub właśnie na seks na kamerki.
martuś

Re: seks na odległość

Post autor: martuś »

Podoba mi się to nowoczesne i liberalne podejście do spotkań ,seksu, związków czy relacji między kobietą a mężczyzną. Jestem ciekawa czy umawialiście się kiedyś na sex randki i spotkania bez zobowiązań ? Poznałam ostatnio ciekawy serwis z ogłoszeniami https://www.boonga.pl i właśnie tam można przejrzeć ogłoszenia mężczyzn i kobiet, którzy szukają partnera do spotkań w wiadomym dość celu, bo jesteśmy dorośli prawda? :oops: Jeśli nie skorzystaliście z takich ofert to może czas zacząć umawiać się na sex spotkania z atrakcyjnymi partnerami, nie mówię, by skakać z kwiatka na kwiatek, ale podobno każdy potrzebuje się wyszaleć przed dorosłym życiem i raczej już stagnacją z jedną partnerką czy parterem ?
Rafał

Re: seks na odległość

Post autor: Rafał »

Jeśli macie problem ze swoim życiem seksualnym i chcecie cos zmienić to może umówcie się na seks z doświadczoną kobietą. Mam na myśli ogłoszenia towarzyskie Jeśli jesteście zainteresowani to zajrzyjcie na taki portal. Oprócz ogłoszeń są tam też materiały erotyczne, zdjęcia wideo. Może o to wam chodzi najbardziej.
witek

Re: seks na odległość

Post autor: witek »

Seks na odległość? Pierwsze słyszę. Przecież po co sobie komplikowac życie, kiedy możecie wejść na HUSTYLY. Tam na pewno znajdziecie ogłoszenia kobiet z waszego miasta, ktore są w stanie spotkać się z wami jeszcze dzisiaj na niezapomniane przeżycia.
damiann

Re: seks na odległość

Post autor: damiann »

Wielu mężczyzn doświadcza problemów z potencją w pewnym momencie swojego życia. Na szczęście istnieją sposoby, aby im zaradzić. Blog https://kamagramax.pl/blog/ oferuje kompleksowe porady dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z męskim zdrowiem seksualnym. Odwiedź blog, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak zwiększyć potencję i utrzymać satysfakcję seksualną.
ODPOWIEDZ