Skrzynia biegów do auta

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Skrzynia biegów do auta

Post autor: elcuba20 »

Panowie gdzie mogę zakupić uzywaną szynię do mojej Octavi? chodzi o skrzynię DSG 6 biegową. Tutaj wypatrzyłem w dobrej cenie ponoć chwalą ten sklep https://skrzyniezajac.pl/ . Co radzicie ? Pomóżcie

norton internet security za darmo
Awatar użytkownika
Kihimiro
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:17

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: Kihimiro »

Ten link wygląda naprawdę solidnie. Polecę znajomym to na pewno.
(...)ludzie o wiele łatwiej wybaczają innym omyłki niż to, że mieli rację.
Awatar użytkownika
dariaa23
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2019, 11:06

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: dariaa23 »

Napraw swoją. Zajrzyj na https://zmserwis.eu/pl/naprawa-automaty ... -automatow naprawiają skrzynie biegów i dają gwarancję. A kupują używaną skrzynie biegów nie wiadomo na co trafisz.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: Turystka »

Ja też jestem za tym, żeby najpierw spróbować naprawić swoją starą skrzynię biegów w samochodzie. Na stronie http://skrzynie-biegow-bydgoszcz.supermechanik.pl/ możecie zapoznać się z ofertą serwisu z Bydgoszczy, który zajmuje się takimi właśnie naprawami. Na pewno będziecie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
Justynka
Posty: 207
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:11

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: Justynka »

Niestety jak skrzynia się posypie to jest to spory wydatek. Przy naprawie warto kupować części oryginalne bo ma się pewność, że auto będzie porządnie naprawione. Jeśli potrzebujecie skrzyni czy innych części to zerknijcie na ofertę sklepu motoryzacyjnego France Car. Tu możecie zamówić oryginalne części do peugeot a także innych aut francuskich z każdego rocznika.
Awatar użytkownika
kazikk
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 0:37

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: kazikk »

Najlepiej spytaj swojego mechanika. Powinien polecić najlepsze części i sprowadzić dla ciebie. Możesz również samemu poszukać tam, gdzie są umieszczane ogłoszenia samochodowe
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 135
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:53

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: sophia »

Wpisz w Google motoryzacja ogłoszenia i na pewno Ci coś wyskoczy. Tylko pamiętaj, że z tymi nowymi częściami jest niepewnie, bo one rzadko są dobrze wykonane, ale też i ze starymi, bo nigdy nie wiesz, czy sprzedający mówi prawdę, czy nie oszukuje i tak dalej. Ja bym się jednak zastanowiła, bo to jest spora suma pieniędzy. Albo wołaj gwarancję rozruchową.

pendrive hdmi
bidaluś

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: bidaluś »

Ogromna ulga mnie spotkała, kiedy po wpisaniu w Google hasła automatyczne skrzynie biegów warszawa , dostałam namiar na firmę AutoJózefów. Dzięki temu mogłam po prostu szybko naprawić moją niesprawną skrzynię. Wiem, że każdy ma na ten temat inne zdanie, ale dla mnie takie skrzynię są najwygodniejsze.
dawiid

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: dawiid »

Akurat ja planuję w najbliższym czasie kupić Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO i z tego co widziałem to oferta tutaj jest całkiem dobra. Dodatkowo wycieraczki są też bardzo solidnie wykonane
ODPOWIEDZ