Studia Wrocław

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 24
Rejestracja: 20 mar 2019, 13:06

Studia Wrocław

Post autor: Saszka »

Mam pytanie - czy znacie wszystkie akademiki we Wrocławiu? W sensie lokalizacji i standardu?
Moja siostra planuje tam studiować, a nie bardzo znamy to miasto. Planujemy zarezerwować jakieś noclegi dla niej.
Podpowiedzcie, jak to wygląda na miejscu? Jak wygląda kwestia transportu na uczelnię (Politechnika)? No i ceny?
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Studia Wrocław

Post autor: Turystka »

Pamiętajcie tylko, że same studia to jeszcze nie wszystko. W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest również znajomość języka obcego, bez względu na kierunek, jaki wypraliście na studiach. Centrum Edukacji Profi Lingua, jak widać na stronie https://www.profi-lingua.pl/, oferuje profesjonalne kursy językowe z najróżniejszych języków i na różnym poziomie zaawansowania. Polecam zapoznać się z jego ofertą.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 62
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:58

Re: Studia Wrocław

Post autor: mleczko90 »

Lepiej wynająć jakies mieszkanie albo pokój
__________________________
tomografia komputerowa bestmed
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:45

Re: Studia Wrocław

Post autor: Kinga34 »

Mnie z kolei interesują studia w Krakowie. Szukam tam dobre j i renomowanej uczelni, gdzie jest możliwość kształcenia się w kierunku informatyki (studia kraków). Obecnie kluczową kwestią oprócz uczelni jest oczywiście także wybór kierunków studiów. Nie każdy z nich gwarantuje późniejsze znalezienie pracy, dlatego trzeba dobrze przemyśleć czy wybierany kierunek jest pszyszłościowy.
:)
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Re: Studia Wrocław

Post autor: elcuba20 »

Dobrze jest najpierw przyjechać do miasta, poznać je i zdecydować, czy to jest miejsce w którym człowiek dobrze by żył. Dlatego też postaw na wyprawę, zwiedzanie, a potem studiowanie :) jak chcesz się zatrzymać to skorzystaj z https://www.hoteltraffic.pl/wroclaw i wybierz najlepszą z możliwych opcji. Dobrze wyposażone, pokoje, czysto i schludnie - na pewno docenisz!

uvex ultrasonic gogle
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 114
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:47

Re: Studia Wrocław

Post autor: Zuzia »

W kwestii studiów, a raczej ich zakończenia to miałabym do Was pytanie, jak drukować pracę magisterską . Znalazłam wprawdzie pewien artykuł, który podaje najważniejsze wskazówki, jednak nie ma to, jak zapytać się bezpośrednio osób, które już się tym zajmowały. Jeśli chcielibyście mi coś doradzić, to czekam z niecierpliwością i z góry bardzo dziękuję.
Awatar użytkownika
kazikk
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 0:37

Re: Studia Wrocław

Post autor: kazikk »

Gotową pracę zapisujesz w pdf i zanosisz do wydruku i prosi o druk i złożenie. To akurat nic trudnego. Często również na uczelniach są punkty druku i ksero, gdzie można to zrobić. Studia wyższe w większych miastach, gdzie jest wiele uczelni, to spory wybór kierunków, więc każdy znajdzie coś zgodnego z swoimi zainteresowaniami.
Awatar użytkownika
Sonka221r
Posty: 31
Rejestracja: 21 cze 2020, 15:40

Re: Studia Wrocław

Post autor: Sonka221r »

A co się tak uparła na ten Wrocław? Może zainteresują ją studia dziennikarstwo radiowo-telewizyjne, ale w Warszawie? Stolica jest piękna, jest tam masa możliwości, dobre perspektywy na przyszłość. Zobacz moją uczelnie https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... lewizyjne/ ja jestem bardzo zadowolona. W Warszawa to piękne miasto :)
krótka

Re: Studia Wrocław

Post autor: krótka »

Na czas składania papierów musiałem gdzieś się przespać, tutaj we Wrocławiu. Przygarnął mnie trzygwiazdkowy Hotel Sleep , gdzie poza komfortowym pokojem czekała na mnie restauracja. Sam hotel jest położony w cichej okolicy, przez co mogłem się w zupełności zrelaksować.
Frania

Re: Studia Wrocław

Post autor: Frania »

Pewnie, że tak. Studia mają swój rytm i jeśli chodzi o ukończenie ich w zacnym stylu, to musicie zawsze stawiać na jak najlepsze podejście. Jeśli chodzi o pracę dyplomową, to aby się wyróżnić, na pewno warto pomyśleć o takich usługach jak profesjonalna korekta tekstu. Dzięki temu będziecie mieli pewność, żę na pewno jakościowo będzie ona stała na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Re: Studia Wrocław

Post autor: elcuba20 »

Wybierając studia, warto zrobić rozeznanie i przejrzeć oferty uczelni wyższych . Takie działanie z pewnością będzie pomocne przy podjęciu życiowej decyzji. Większość uczelni posiada swoje strony internetowe gdzie mają wszystkie niezbędne informacje dotyczące kierunków jak i procesu rekrutacji jak i wymagań. Jedną z takich ofert możesz sprawdzić na stronie tej uczelni ult.edu.pl
krawcowa

Re: Studia Wrocław

Post autor: krawcowa »

Tak zgodzę się. Zanim wybierze się konktrtną szkołę to trzeba dobrze poczytać, żeby później nie załować. Teraz na szczęście można większość informacji znaleźć w internecie
sunia

Re: Studia Wrocław

Post autor: sunia »

Moim zdaniem studia na https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci to dobry pomysł dla osób zawodowo zajmujących się pedagogiką. Studia są w 100% online bez żadnych zjazdów. Rekrutacja jeszcze trwa, więc na pewno warto zwrócić na to uwagę.
proooovdeed

Re: Studia Wrocław

Post autor: proooovdeed »

Jeśli Wam powiem, że dla mnie nie ma czegoś takiego jak szkolenie obsługa reklamacji , to co mi powiecie? Naprawdę nie wiem, gdzie się z tym zgłosić i na pewno będę szukała zależności odpowiednich. Dlatego dajcie znać, co możemy, a co nie.
Domi4

Re: Studia Wrocław

Post autor: Domi4 »

Warto zastanowić się nad studiowanie pr w polsce, jaka praca? ? Znajdziesz wszelkie informacje na stronie https://wseh.pl/pl/aktualnosci/jak-rozp ... tions.html gdzie wszystko jest wyszczególnione i bardzo konkretnie opisane. Na pewno będzie to dobry krok w kierunku odpowiedniego wykształcenia, które obecnie jest postrzegane jako bardzo korzystne. To szczególnie dobry pomysł dla osób ceniących niezależność i działanie.
ODPOWIEDZ