Szkolenia

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
CałyGlob
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:34

Szkolenia

Post autor: CałyGlob »

W mojej firmie zajmuje się wyszukiwaniem i organizowaniem szkoleń dla pracowników. Obecnie jestem na etapie szukania nowej firmy szkoleniowej. Co myślicie o tym centrum szkoleń zawodowych ? Jesteśmy akurat z Nowego Sącza i było by nam blisko, ale zastanawiam się czy warto? Wcześniej o tym centrum nie słyszałam. Doradzicie coś?
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Szkolenia

Post autor: Turystka »

Jeśli szukacie dla siebie jakiś atrakcyjnych kursów i szkoleń, dzięki którym będziecie mogli się rozwinąć, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Firma szkoleniowa Kar Group na rynku działa od wielu już lat i ma mnóstwo zadowolonych klientów, więc Wy również na pewno będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:45

Re: Szkolenia

Post autor: Kinga34 »

Szkolenia są niezwykle ważne dla własnego rozwoju i warto żeby firmy organizowały je dla swoich pracowników. Obecnie na topie bez wątpienia są wszelkiego rodzaju kursy kosmetyczne, ponieważ coraz więcej kobiet a i mężczyzn korzysta z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Dlatego warto jest szkolić się w tej dziedzinie (kosmetologia kursy warszawa - http://edukacja.drirenaeris.com). Co jakiś czas stają się modne nowe zabiegi, które trzeba opanować żeby móc je włączyć do swojej oferty.
:)
zośka

Re: Szkolenia

Post autor: zośka »

Moim zdaniem najlepiej zapisać się na kurs makijażu do https://pedzlove.pl/blog/indywidualny-k ... u-b22.html . Kurs trwa około czterech godzin, ale w tym czasie można zdobyć naprawdę wielką wiedzę jak i doświadczenie. Jakiś czas temu odbyłam tutaj kurs i byłam mega zadowolona.
ODPOWIEDZ