Terapia grupowa Łódź

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 29
Rejestracja: 23 sty 2019, 13:19

Terapia grupowa Łódź

Post autor: Hanka »

Szukasz miejsca w którym mógłbyś uczestniczyć w terapii grupowej? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą Centrum-Futurum. Organizuje ono trening umiejętności społecznych, trening umiejętności szkolnych i inne.
Awatar użytkownika
Nath
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:11

Re: Terapia grupowa Łódź

Post autor: Nath »

Dzięki wielkie za taką propozycję. Na pewno ją rozważę!

taca destinations
Świat zawsze działa według określonych zasad. To, że nie potrafimy ich pojąć, nie oznacza, że nie istnieją.
Awatar użytkownika
Semilia
Posty: 32
Rejestracja: 20 lip 2019, 1:40

Re: Terapia grupowa Łódź

Post autor: Semilia »

Na pewno tezpomogą w Medox https://medox.org.pl/ Jest to ośrodek leczenia uzależnień ,depresji i schizofrenii. doskonale znają się na rzeczy. Czasem warto pojechać trochę dalej,wazne aby specjaliści byli odpowiedni.
Awatar użytkownika
fiona2606
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:02

Re: Terapia grupowa Łódź

Post autor: fiona2606 »

Czasami taka terapia to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie
malesmyki.pl
Awatar użytkownika
Uliczka
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 13:38

Re: Terapia grupowa Łódź

Post autor: Uliczka »

Niech inni wypowiedzą się w tym temacie bo ja niewiele wiem. Mam nadzieję, że ktoś Ci pomoże.
Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.
Awatar użytkownika
Justynka
Posty: 207
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:11

Re: Terapia grupowa Łódź

Post autor: Justynka »

Rzeczywiście klinika Medox to dobre miejsce dla osób w potrzebie. Organizują między innymi odwyki narkotykowe dzięki którym pacjenci wychodzą rzeczywiście na prostą.
Awatar użytkownika
filemon
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:07

Re: Terapia grupowa Łódź

Post autor: filemon »

Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o osobę uzależnioną to powinien on zacząć od takiej terapii indywidualnej gdyż nie każdy od razu potrafi się otworzyć przed grupą zupełnie nieznanych mu osób. Dlatego powinniśmy takiej osobie zapewnić jak najlepsze warunki aby wyjść z uzależnienia. I taką pomoc otrzymacie w Ośrodku Nefo gdzie mają bardzo dobrych specjalistów nie tylko psychologów ale także psychoterapeutów. Jak osoba uzależniona się na to zgodzi to będzie już połowa sukcesu
Awatar użytkownika
giga
Posty: 62
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:29

Re: Terapia grupowa Łódź

Post autor: giga »

Czy przy uzależnieniu od dopalaczy taką samą terapię można zastosować? Czytałam na https://nazdrowo.pl/porady/a1581-dopala ... aleznienia jak wyjść z tego nałogu. W mojej rodzinie jest chłopak który miał styczność z tymi substancjami i jego rodzice za bardzo nie wiedzą jak pokierować jego leczeniem.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 114
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:47

Re: Terapia grupowa Łódź

Post autor: Zuzia »

Jeśli chodzi o terapie uzależnień to przeprowadzane są w ośrodku terapii Forest. Zarówno indywidualne, jak i dla par czy nawet całych rodzin. Panują tam dogodne warunki i osoby, które tam przebywają lub przebywały wyrażają się bardzo pozytywnie o tym miejscu. Oprócz specjalnej autorskiej metody terapeutycznej „Forest Point” można korzystać z wielu ciekawych atrakcji.
ODPOWIEDZ