zdrowie i kuchnia

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Oksana_84
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2022, 5:36

zdrowie i kuchnia

Post autor: Oksana_84 »

Jakie książki z działu zdrowie i kuchnia możecie polecić? Nie za bardzo umiem gotować, głównie żywię się na gotowych produktach, które są dość mocno przetworzone, chciałabym to zmienić, dlatego szukam inspiracji: jak jeść zdrowo i smacznie. Może będziecie w stanie polecić mi jakieś dobre pozycje z tego działu? Tylko pamiętajcie że dopiero będe się uczyć gotować :)
aśkaa

Re: zdrowie i kuchnia

Post autor: aśkaa »

Jeśli mówimy o frytownicach, warto zwrócić uwagę na model Air Fryer firmy Ariete. Ostatnio zainteresowałam się tym urządzeniem, ponieważ słyszałam pozytywne opinie na temat jego trwałości i atrakcyjnej ceny.
werka

Re: zdrowie i kuchnia

Post autor: werka »

"Telomery i zdrowie: naukowe tajniki zdrowego stylu życia" Elizabeth Blackburn [url]https://matfel.pl/product-pol-380100-Te ... -Epel.html[/url ]to przełomowe dzieło, które nie tylko zgłębia tajemnice telomerów - klucza do zrozumienia procesu starzenia się - ale również zachęca do przyjęcia zdrowego stylu życia, oferując naukowo poparte metody na poprawę naszego samopoczucia. Ta książka to niezbędna lektura dla każdego, kto pragnie żyć dłużej i zdrowiej, odkrywając przy tym, jak nauka może nas wspierać w codziennym dążeniu do lepszego zdrowia. Warto kupić ja tu, ponieważ jest w świetnej cenie !
Bartłomiej

Re: zdrowie i kuchnia

Post autor: Bartłomiej »

Jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy medycznej, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnej i profesjonalnej placówki medycznej Wilmed, która specjalizuje się m.in. w Kompleksowe leczenie nadwagi i otyłości . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ