Związek

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
szarlottka
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:40

Re: Związek

Post autor: szarlottka »

Jeśli chodzi o seks w związku to od siebie mogę polecić ten serwis seksoholia.pl. Znajdziesz tam wiele ciekawych porad i sposobów na pozbycie się nudy z sypialni. Niestety wiele związków rozpada się przez nieudany seks. Dlatego warto zrobić wszystko aby tak się nie stało. Rozmowa jest tu kluczowa.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 83
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:26

Re: Związek

Post autor: Trompka11 »

Ale przecież o związek trzeba dbać. Jeśli to zbagatelizujecie, to możecie tylko stracić. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://econdom.pl i wyszukać specjalne akcesoria, które mogą urozmaicić Wasze życie erotyczne. Pomyślcie nad tym dobrze.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 65
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:22

Re: Związek

Post autor: nosleep »

No wiadomo jak to jest - jednak "lozko" jest bardzo wazne w zwiazku, a problemu z zycia przekladaja sie na problemyy w lozki (i odwrotnie). Dlatego takze o sprawy lozkowe warto zadbac i o potrzeby tej drugiej strony. Jesli facet ma stres w pracy, jest zmeczony itp itd - to moze warto mu zafundowac maxon active? Z tym na pewno da rade i to nie jeden raz!:>
Awatar użytkownika
Justynka
Posty: 207
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:11

Re: Związek

Post autor: Justynka »

Warto ze sobą rozmawiać a w trudnych chwilach jeśli jest to cięzkie to najlepiej wybrać się na odpowiednią terapię dla par. Takie sesje organizuje Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ Warto dać sobie drugą szanse
Awatar użytkownika
girl
Posty: 53
Rejestracja: 22 mar 2019, 22:31

Re: Związek

Post autor: girl »

Łóżko i związek są bardzo ważne, można powiedzieć, że na stałe zespolone. I co my możemy zrobić? Oczywiście postarać się zadbać o te korelacje. Jak? A no na przykład korzystając z porad psychologa, seksuologa, ale wiem, że nie dla każdego jest to możliwe. Pozostają także takie https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... oducent=or środki. Wiecie, zabawa będzie bardziej udana.
Awatar użytkownika
masny
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2019, 11:24

Re: Związek

Post autor: masny »

Często problemem jest seks w związku.

pyłek sosny nalewka
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Związek

Post autor: Terenia »

To prawda, ja na przykład stresowałam się wpadką, mimo że mąż się zabezpieczał. Dlatego przyznaję, że były sytuacje kiedy unikałam seksu. Stąd decyzja o stosowaniu antykoncepcji, belara rozwiązała problem. Super seks jest teraz, to nie ma porównania.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: Związek

Post autor: Bodzio12 »

Horoskop partnerski może Wam sporo powiedziec o Waszym zwiazku, o tym czy jesteście właściwie dopasowani , co mówią o Was Wasze charaktery. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić piramida numerologiczna .
Błażej

Re: Związek

Post autor: Błażej »

Jeśli Twoje życie erotyczne w ostatnim czasie nieco podupadło to zobacz na stronę anonse erotyczne znajdziesz tutaj bezpośrednie numery dziewczyn, które zdecydowały się publikować ogłoszenie w serwisie. Dziewczyny do towarzystwa często pracują w wybranych godzinach sprawdź kiedy pracują i kontaktuj się z nimi.
ODPOWIEDZ