Strój do wielogodzinnej jazdy rowerem

Uwielbiasz jeździć rowerem, a 100-kilometrowe trasy to dla Ciebie przyjemność? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2019, 13:10

Strój do wielogodzinnej jazdy rowerem

Post autor: Karolina »

Cześć, pytanie jak w temacie. Zastanawiam się nad tym jaki byłby najlepszy strój do wielogodzinnej jazdy rowerem. Taki który przepuszczał by powietrze i zabezpieczał przed odparzeniami. Ważne jest to, żeby chronił przed zimnem. Polecacie coś?
Awatar użytkownika
marte
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2019, 16:22

Re: Strój do wielogodzinnej jazdy rowerem

Post autor: marte »

Tez mnie to ciekawi.
Awatar użytkownika
Carolina
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2020, 15:03

Re: Strój do wielogodzinnej jazdy rowerem

Post autor: Carolina »

Uprawianie jakiegoś sportu w dzisiejszych czasach jest jak najbardziej wskazane. Szczególnie dla osób pracujących w biurze lub innego rodzaju pracy siedzącej. Przy nieodpowiedniej diecie można bardzo szybko nabrać zbędnych kilogramów o czym przekonała się kilka miesięcy temu moja koleżanka. Chciałam ją wyciągnąć ze soba na fitness to nie chciała. Teraz sama zaczęła jeździć na rowerze weekendami i była w podobnej sytuacji co autorka tematu. Kluczem będzie dobranie odpowiedniej bielizny termoaktywnej do tego zastosowania. Popatrz sobie co mają do zaoferowania więksi producenci jak GattaActive - https://gattaactive.pl/pl/ Z pewnościa znajdziesz coś dla siebie :) Ich produkty cieszą się pozytywnymi opiniami także bez obaw.

zboczeniec na ulicy
Awatar użytkownika
trip
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2020, 11:38

Re: Strój do wielogodzinnej jazdy rowerem

Post autor: trip »

Ja polecam popytać w sklepach sportowych. Powinni doradzić co w takim wypadku będzie najlepsze :) Polecam bloga https://salonfitness.pl/
Awatar użytkownika
OJackson61
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 8:46

Re: Strój do wielogodzinnej jazdy rowerem

Post autor: OJackson61 »

najlepiej zainwestować w dobrej jakości odzież typowo rowerową. Nie bardzo się na tym znam, ale gdybym ja wyruszyła rowerem w świat to na taką odzież bym postawiła. Ona jest wykonana z odpowiedniego materiału, który zapewnia skórze oddychanie. No i najważniejsze - spodenki/spodnie z tym miękkim wypełnieniem, aby pupa nie bolała.

Ola,
odzysk danych z dysku twardego

szafka narożna do salonu
ODPOWIEDZ