produkty dla niemowlaka

Polecamy strony ze sprzętem, walizkami, usługi transportowe, strony do wyszukiwania lotów i noclegów.
dzióbek32

produkty dla niemowlaka

Post autor: dzióbek32 »

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą sklepu https://tamaja.pl/dla-rodzicow . poczytajcie sobie na temat zabawek rozwijających dla dzieci. Wiesz jak zaradzić sobie ze stresem u dziecka? Wspomagające będą gniotki albo plastelina którą znajdziesz w sklepie. To zachęci dziecka do zabawy a wbijanie palców w miękki materiał zrelaksuje dziecko.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: Turystka »

Bardzo dobre produkty dla niemowlaka - kosmetyki, chusteczki nawilżające itp. oferuje również marka Mustela. Z jej pełną ofertą produktową możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.mustela.pl/, polecam ;)
Awatar użytkownika
kuleczka
Posty: 68
Rejestracja: 14 mar 2019, 1:04

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: kuleczka »

Dobrze też wcześniej zapoznać się z dostępnym wyborem mleka modyfikowanego. Sama ostatnio drążyłam temat i nawet znalazłam fajny wątek do tematu https://forum.trojmiasto.pl/Sinlac-a-ml ... ,1,16.html :) myślę, że warto taką wiedzę posiąść wcześniej
męrmelada

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: męrmelada »

Mój synek pije mleko modyfikowane, ponieważ miał kolki zaczęlam mu dawać bebilon comfort, mały dobrze to mleko toleruje, najada się i brzuszek nie dokucza, najlepszą cenę jak do tej pory znalazłam w DOZ, jedna puszka kosztuje 30 zł z groszami, nigdzie nie znalazłam taniej
scęnta

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: scęnta »

Niedawno musiałam przejść z KP na mleko modyfikowane, sytuacja życiowa mnie zmusiła, czasami nie ma innej opcji, jak szukałam mleka dla synka postanowilam spróbować podawać mu mleko hipp bio, to mleko ekologiczne, synek dobrze na to mleko zareagował, nie ma problemu z brzuszkiem
Dingś

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: Dingś »

męrmelada pisze: ↑22 lut 2021, 20:48 Mój synek pije mleko modyfikowane, ponieważ miał kolki zaczęlam mu dawać bebilon comfort, mały dobrze to mleko toleruje, najada się i brzuszek nie dokucza, najlepszą cenę jak do tej pory znalazłam w DOZ, jedna puszka kosztuje 30 zł z groszami, nigdzie nie znalazłam taniej
No i super jest to, że w tak dobrej cenie można kupić właśnie stacjonarnie w dozie to mleko. nie trzeba czekać na przesyłkę, tylko wszystko jest na miejscu.
bęia

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: bęia »

Mam 6 miesięcznego maluszka i od niedawna rozszerzam mu dietę. Po podpytaniu innych mam zdecydywałam sie na słoiczki Hipp bio. Są produkowane na bazie ekologicznych warzyw, owoców, produkcja żywności bio jest tez na pewno poddana większej kontroli i restrykcjom, cieszę się, ze mojemu małemu smakują
aniuś

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: aniuś »

Dla mojego syna kupuję tylko i wyłącznie mleko modyfikowane dla alergików . Ponieważ jest uczulony na białko mleka krowiego . Dużo cennych informacji dowiedziałam się przez tą stronę internetowa tutaj https://www.bee.pl/alergia-na-mleko-u-d ... -1047.html . Wyłączenie niektórych produktów z diety dziecka przynosi ulgę w niedługim czasie (2-3 tygodnie) , dlatego trzeba ja stosować systematycznie.
Łucja

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: Łucja »

Pościel, prześcieradło czy ubranka wolę kupować stacjonarnie dla mojego szkraba, żeby móc sprawdzić materiał, z jakiego są wykonane. Z kolei mleko modyfikowane Humana zamawiam z https://zakupymam.pl/ . Często można trafić na produkty w okazyjnych cenach. Plusem jest też szybka dostawa. Zabawki i inne pierdoły też zazwyczaj zamawiam przez neta, tak po prostu jest mi łatwiej :)

konto youtube bez gmail
Sławomir

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić hurtownia zabawek online , gdzie znajdziecie ofertę hurtowni zabawek oraz najróżniejszych upominków w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
Sońka

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: Sońka »

Lista tego jest spora, ale powiedzcie mi czy chusteczki huggies, wiecie te nawilżane http://inkontynencja.eu/oczyszczanie-i- ... 50152.html są w porządku? W nich jeszcze nadzieja, bo moje synka to wszystko uczula.
munda

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: munda »

jeśli kupujecie Bebilon to wiem że stacjonarnie w dozie są świetne ceny, sama się tam zaopatruję już od dłuższego czasu, wolę kupić od ręki niż zamawiac i się stresować że nie dojdzie na czas
ikonka

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: ikonka »

Zgadza się, faktycznie w dozie można dostać bebilon w dobrej cenie. Są różne rodzaje, nawet mleko początkowe. Na pewno warto wybrać się do apteki stacjonarnie.

holandia mapa google
żurka

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: żurka »

Moja siostra właśnie dorwała ostatnio Bebilon w dozie, mówiła, że jakiś tani, myślała, że promocja ale jak czytam komentarze to widzę, że to jakaś dłuższa promocja, wiecie do kiedy?
frusia

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: frusia »

Nie wiem do kiedy, my już kupujemy Bebilon w dozie jakoś pół roku i cały czas jest w całkiem dobrej cenie, oczywiście stacjonarnie, uważam, że warto kupować właśnie tam.
olivka

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: olivka »

A to muszę zajrzeć do nich stacjonarnie bo akurat muszę uzupełnić zapas Bebilonu przed urlopem, swoją drogą właśnie bardziej lubię kupować stacjonarnie, bez stresu, że dostawa nie dojedzie.
ceruszka

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: ceruszka »

Warto zaglądać do DOZ stacjonarnie mają naprawdę sporo promocji jak właśnie na te Bebilon, ja kupuję już tylko u nich. Nie znalazłam nigdzie indziej stacjonarnie w tak dobrej cenie.
vielka

Re: produkty dla niemowlaka

Post autor: vielka »

Właśnie ostatnio byłam w DOZ i aż się zdziwiłam ile u nich kosztuje Bebilon, w innym miejscach nawet online płaciłam więcej. Teraz już tylko będę kupować w doz.

domex gorlice
ODPOWIEDZ