Fryzjer

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
magic8922
Posty: 43
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:58

Fryzjer

Post autor: magic8922 »

Ja własnie szukam fryzjera na nasz ślub i chyba skorzystam z pomocy http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... em-krakow/ ponieważ oferują taką usługę, jak fryzura ślubna z dojazdem w Krakowie, a to byłaby najkorzystniejsza opcja. Ich prace już troszkę znam, ponieważ siostra miała okazję korzystać i za każdym razem była bardzo zadowolona. Na własny ślub też czesała się u nich.
Awatar użytkownika
dżolo
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:54

Re: Fryzjer

Post autor: dżolo »

W dużych miastach jest ogromny wybór salonów fryzjerskich, bardzo trudno wybrać...
Awatar użytkownika
Oskar241241
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 9:20

Re: Fryzjer

Post autor: Oskar241241 »

Mnie interesuje salon fryzjerski bielsko biała ale nie wiem, który salon w tym mieście jest warty uwagi. Może są tutaj osoby z tego miasta i zostawią mi namiar na porządny salon?
kiść

Re: Fryzjer

Post autor: kiść »

Teraz właśnie stoję przed dylematem - ścinać włosy czy zapuszczać :> Są teraz średniej długości i kusi mnie coś zmienić. Wstępnie umówiłam się tutaj : https://apps.apple.com/pl/app/jean-loui ... 1006590394 na wizytę, ale nie wiem jak ona się skończy :) Trzymajcie kciuki, żebym wyszła stamtąd zadowolona.
miłoszka

Re: Fryzjer

Post autor: miłoszka »

Najlepszy fryzjer to: https://wellmetime.com/usluga/fryzjer-z ... -warszawa/ Jeśli jeszcze go nie znacie, to polecam zajrzeć na stronę i bliżej zapoznać się z ich ofertą. Na pewno nie pożałujecie.
wiśniowa

Re: Fryzjer

Post autor: wiśniowa »

Osobom z Warszawy polecam Magię Blondu, byłam kilka razy u pani Danusi, jest prawdziwą mistrzynią koloryzacji. Byłam bardzo zadowolona z efektów za każdym razem. Mój kolor startowy był dosyć ciemny a teraz cieszę się pięknym, jasnym blondem
kłosek

Re: Fryzjer

Post autor: kłosek »

A co z prowadzeniem własnego salonu ? Dojrzewam do tego kroku, niedługo będzie wolny lokal w bardzo dobrej lokalizacji, klientki swoje mam więc myślę że by poszły za mną, mialam okazje pracowac na różnych urządzeniach, wiem że na pewno kupię sprzęt typu suszarki, lokówki od babylissPRO, bo mają bardzo dobre.
Łucja77

Re: Fryzjer

Post autor: Łucja77 »

Bardzo fajną ofertę dobry fryzjer Wrocław znajdziecie na stronie właśnie tego salonu. Ja własnie ostatnio skorzystałam z ich oferty i wykonałam sobie koloryzację i jestem bardzo z niej zadowolona. Osobiście na pewno jeszcze nie raz skorzytsam z ich usług ponieważ mają oni bardzo profesjonalne podejscie do klienta. Polecam

calivita rhodiolin
cieńka

Re: Fryzjer

Post autor: cieńka »

wiśniowa pisze: ↑12 sty 2021, 10:13 Osobom z Warszawy polecam Magię Blondu, byłam kilka razy u pani Danusi, jest prawdziwą mistrzynią koloryzacji. Byłam bardzo zadowolona z efektów za każdym razem. Mój kolor startowy był dosyć ciemny a teraz cieszę się pięknym, jasnym blondem
pani Danusia niestety ma odległe terminy, czy byłaś kiedyś u którejś Kingi?? Maja bliższe terminy, niedługo mam ważną imprezę rodzinna i chciałabym zrobić obie przed koloryzację

czym podkleić tapetę
małgośka29

Re: Fryzjer

Post autor: małgośka29 »

cieńka pisze: ↑29 maja 2021, 20:24
wiśniowa pisze: ↑12 sty 2021, 10:13 Osobom z Warszawy polecam Magię Blondu, byłam kilka razy u pani Danusi, jest prawdziwą mistrzynią koloryzacji. Byłam bardzo zadowolona z efektów za każdym razem. Mój kolor startowy był dosyć ciemny a teraz cieszę się pięknym, jasnym blondem
pani Danusia niestety ma odległe terminy, czy byłaś kiedyś u którejś Kingi?? Maja bliższe terminy, niedługo mam ważną imprezę rodzinna i chciałabym zrobić obie przed koloryzację
Ja byłam u Kingi blondynki i jestem mega zadowolona. Przy okazji mogę polecić Ci jeszcze Darię, które robi super paznokcie! ;-) Życzę ci abyś wyglądała na imprezie jak milion dolarów :-)
wieśka

Re: Fryzjer

Post autor: wieśka »

małgośka29 pisze: ↑30 maja 2021, 22:44
Ja byłam u Kingi blondynki i jestem mega zadowolona. Przy okazji mogę polecić Ci jeszcze Darię, które robi super paznokcie! ;-) Życzę ci abyś wyglądała na imprezie jak milion dolarów :-)
A jest szansa, żeby do Magii Blondu umówić się od razu na włosy i paznokcie, na ten sam dzień?
ewkaa

Re: Fryzjer

Post autor: ewkaa »

Innym doskonałym wyborem jest suszarka do włosów, którą można znaleźć na stronie https://www.euro.com.pl/suszarki-do-wlo ... 74de.bhtml . Produkt wyróżnia się solidnym wykonaniem oraz skuteczną zdolnością do eliminowania elektryzowania się włosów.
salamandiks4

Re: Fryzjer

Post autor: salamandiks4 »

W moim przypadku regularnie korzystam z usług nowoczesnego i profesjonalnego salonu fryzjerskiego w Poznaniu - barber poznań , który mogę Wam szczerze polecić. Dodatkowo w ich ofercie znajdziecie najróżniejsze kosmetyki i akcesoria.
ODPOWIEDZ