jakiego kuriera wybrać?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
trisza
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

jakiego kuriera wybrać?

Post autor: trisza »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która dba o przesyłkę by się nie uszkodziła i także oferuje szybki przewóz towaru
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: rara11 »

trisza pisze: ↑11 cze 2021, 22:37 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która dba o przesyłkę by się nie uszkodziła i także oferuje szybki przewóz towaru
Jak najbardziej. Polecany jest kurier pallex zatem sprawdź sobie opinie o nim. Myślę, że to będzie najlepszy wybór. Nadać możesz na przykład za pośrednictwem brokera kurierskiego, co będzie bardzo wygodne

witamina d3 u dzieci norma
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: esika »

trisza pisze: ↑11 cze 2021, 22:37 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która dba o przesyłkę by się nie uszkodziła i także oferuje szybki przewóz towaru
U mnie w firmie ostatnio szła paleta do Hiszpanii i wiem że kurier został wybrany za pośrednictwem brokera kurierskiego. Więc może w ten sposób warto sprawdzić który kurier będzie najlepszy?
ODPOWIEDZ