Poczta czy kurier?

Polecamy strony ze sprzętem, walizkami, usługi transportowe, strony do wyszukiwania lotów i noclegów.
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Poczta czy kurier?

Post autor: esika »

hej wszystkim. Orientujecie się gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda? Szczerze nigdy niczego nie nadawałam wiec byłabym wdzięczna za podpowiedź
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: rara11 »

esika pisze: ↑28 lip 2021, 14:12 hej wszystkim. Orientujecie się gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda? Szczerze nigdy niczego nie nadawałam wiec byłabym wdzięczna za podpowiedź
Hmm, to trzeba byłoby sprawdzić. Ja osobiście korzystam z kurierów, ale to też kwestia preferencji. Zobacz jak ceny prezentują się u brokerów kurierskich, tam też będzie opisane m.in. jak wysłać paczkę za pobraniem
kosmonaucik

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: kosmonaucik »

Nie łatwo znaleźć kuriera, który będzie miał rozsądne ceny i szeroką ofertę. Warto więc korzystać z usług brokerów kurierskich. Dużym plusem jest to, że wszystkie oferty są w jednym miejscu, więc można je łatwo porównać. Polecam wam również ten artykuł http://www.freehostel.pl/jakie-sa-maksy ... -kurierem/ o tym, jakie gabaryty można wysyłać kurierem.
Zbąsz

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: Zbąsz »

Rozwój technologii i zmieniające się oczekiwania społeczne wpływają na ewolucję tradycyjnych usług, takich jak te oferowane przez Pocztę Polską. Wprowadzenie opcji korzystania z usług pocztowych 24h na dobę jest odpowiedzią na te zmiany. Informacje o tej inicjatywie można znaleźć na stronie https://e-lubliniec.pl/artykuly/poczta- ... h-na-dobe/ co jest dowodem na dostosowywanie się do potrzeb klientów, którzy oczekują wygody i dostępności.
ODPOWIEDZ