przesyłki za granicę

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

przesyłki za granicę

Post autor: rara11 »

Jestem ciekawa czy orientujecie się jak wygląda sprawa przesyłek zagranicznych? Jakie są ceny i jak długo idą? Chodzi o kraj europejski to czy samolotem paczka będzie szła czy drogą lądową? Jakie są różnice w cenach? Dajcie znać jeśli jesteście w temacie zorientowani i możecie polecić coś
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Re: przesyłki za granicę

Post autor: esika »

Wiadomo , że przesyłki zagraniczne są nieco droższe od krajowych. Możesz cennik sprawdzić na https://www.shipplace.pl/ .Wystarczy wpisać rodzaj przesyłki, wagę i wymiary a wyskoczą propozycje różnych firm kurierskich. Będziesz mogła zadecydować z której wolisz skorzystać
renka

Re: przesyłki za granicę

Post autor: renka »

rara11 pisze: ↑13 wrz 2021, 19:22 Jestem ciekawa czy orientujecie się jak wygląda sprawa przesyłek zagranicznych? Jakie są ceny i jak długo idą? Chodzi o kraj europejski to czy samolotem paczka będzie szła czy drogą lądową? Jakie są różnice w cenach? Dajcie znać jeśli jesteście w temacie zorientowani i możecie polecić coś
Zagranicę niczego nie wysyłałam, ale w Polsce bardzo często i korzystam z brokerów. Także zamawiam foliopaki kurierskie z firmy Niupak https://niupak.eu/kategoria-produktu/wo ... urierskie/ ponieważ świetnie się one sprawdzają do ochrony przesyłek. Chronią przed przed zabrudzeniem i zakurzeniem
Pączuś

Re: przesyłki za granicę

Post autor: Pączuś »

W przypadku wysyłek zagranicznych trzeba być bardziej ostroznym. Przede wszystkim należy zabezpieczyć paczkę bo to co się dzieje w trasie....oj może często nawet totalnie rozwalić towar. Mieliśmy takie sytuacje u nas na magazynie, dlatego od jakiegoś czasu nic nie może wyjechać z magazynu bez prawidłowego zabezpieczenia i mam tutaj na myśli nie tylko owinięcie palety folią bąbelkową z Pakolandii, ale i prawidłowe zbudowanie takiej palety. Musi być odpowiednio wysoka a towar mocno ściśnięty własnie folią by się paleta nie przewróciła
ODPOWIEDZ