Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
zagola
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 11:51

Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: zagola »

Znacie się na tym zagadnieniu? Ktoś miał taki zabieg? Zastanawiam się poważnie nad tym lecz mam lekkie obawy. Myślicie, że to oftalmika.pl jest sprawdzona oferta?
Musisz poznać swoje ograniczenia, żeby je przezwyciężyć.
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 117
Rejestracja: 11 mar 2019, 16:49

Re: Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: Tatiana »

Ja miałam robiony taki zabieg w zeszłym roku w szpitalu Medicover. I ciesze się, że się na to zdecydowałam bo świetnie się teraz czuje, funkcjonowanie bez okularów jest o wiele wygodniejsze
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: Turystka »

Ja też przez jakiś czas myślałam nad taką laserową korekcją wzorku, ale okazało się, że jest ona jednak dla mnie za droga. Okularów nie lubię nosić, ale znalazłam tańsze rozwiązanie niż zabieg - soczewki kontaktowe. Swoje soczewki zamawiam na stronie https://mylenshop.com/, gdzie, jak sami zresztą widzicie, wcale dużo one nie kosztują ;)
Awatar użytkownika
szyszka89
Posty: 16
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:03

Re: Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: szyszka89 »

Najlepiej poczytać opinie w sieci o danych klinikach które się tym zajmują i dopiero którąś wybrać
malesmyki.pl
Awatar użytkownika
Lola88
Posty: 68
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:05

Re: Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: Lola88 »

Jak dla mnie najlepszą opcja jest zabieg lentivu, po którym własnie jestem ;) Cieszę się, że udało mi się uzbierać kase na ten zabieg w klinice Optegra. Miła atmosfera, lekarze profesjonalni ;)
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 62
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:58

Re: Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: mleczko90 »

Skuteczna metoda, warta swojej ceny
_______________________________
bestmed
Awatar użytkownika
Marwa
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: Marwa »

Na pewno jest to warte swojej ceny. Ja zamierzam zdecydować się na taki zabieg, znacznie ułatwi mi to codzienne funkcjonowanie. Znalazłam taki zabieg w klinice https://blikpol.pl/operacja-zacmy Szukając pomocy dla mojej mamy, cierpi na zaćmę, także znalazłam tu coś dla siebie jak widać. Zainteresujcie się ich ofertą.
Awatar użytkownika
MartynaSch
Posty: 17
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:58

Re: Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: MartynaSch »

Dla mnie z całą pewnością okazała sie laserowa korekcja wzroku Lentivu ;) Jak dla mnie najlepsza metoda jaka może być, bardzo szybko do siebie doszłam. Zeszłam z wady -5 i -4 do zera.
Awatar użytkownika
Kalafior
Posty: 44
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:41

Re: Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: Kalafior »

Lola88 pisze: ↑28 paź 2019, 11:00 Jak dla mnie najlepszą opcja jest zabieg lentivu, po którym własnie jestem ;) Cieszę się, że udało mi się uzbierać kase na ten zabieg w klinice Optegra. Miła atmosfera, lekarze profesjonalni ;)
Też polecam Optegrę. Miałem zabieg korekcji w Łodzi u doktora Nawrota. Też metodą Lentivu. Jestem bardzo zadowolony z efektu :)
BittęrSweet

Re: Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: BittęrSweet »

Kalafior pisze: ↑31 sie 2020, 21:44
Lola88 pisze: ↑28 paź 2019, 11:00 Jak dla mnie najlepszą opcja jest zabieg lentivu, po którym własnie jestem ;) Cieszę się, że udało mi się uzbierać kase na ten zabieg w klinice Optegra. Miła atmosfera, lekarze profesjonalni ;)
Też polecam Optegrę. Miałem zabieg korekcji w Łodzi u doktora Nawrota. Też metodą Lentivu. Jestem bardzo zadowolony z efektu :)
Przede wszystkim okres rekonwalscencji jest bardzo krótki. ja miałam zabieg jeszcze w wakacje tego roku. Ehhh Dobrze ze byłam już.
Lęonka

Re: Skuteczna korekcja laserowa wzroku

Post autor: Lęonka »

Dla mnie skuteczna metoda okazał się zabieg Lentivu który na prawde polecam ;) Po nim szybko wróciłam do codziennego zycia. W tym równiez do uprawiania sportu ;)
ODPOWIEDZ