Jazda konna

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Jazda konna

Post autor: elcuba20 »

Jeśli jesteś pasjonatem jazdy konnej, wiesz na pewno jak ważne jest dobranie odpowiedniego sprzętu. Pod tym względem postaw na sprawdzony internetowy sklep jeździecki w którym znajdziesz wszystkie potrzebne artykuły, umożliwiające efektywną naukę jazdy konnej.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 65
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:22

Re: Jazda konna

Post autor: nosleep »

Konie sa super, sama jestem wielką miłośniczką koni :) Teraz już jeżdżę tylko okazjonalnie bo czas mi na więcej nie pozwala ale zawsze coś. Nie wiem czy wiecie, ze wielkim przysmakiem dla koni jest lizawka solna. Takie lizawki zawierają składniki mineralne dzięki czemu koń ma wszystko czego potrzebuje. Lizawki można kupić w dobrych sklepach jeździeckich albo zoologicznych.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 79
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:25

Re: Jazda konna

Post autor: kasiunia »

Konie to temat, które od jakiegoś czasu chodzi za mną, znajomy z pracy jeździ ze swoimi dziećmi za miasto - tam jest stadnina i można pojeździć konno. Potrzebowali zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria - głównie związane z ubiorem i wszystko dostali w internecie - sklep jeździecki .Ponadto jak się okazuje można tam zaopatrzyć sie w inne niezbędne akcesoria dla innych zwierząt - w tym psów.
Awatar użytkownika
Antonina
Posty: 33
Rejestracja: 16 mar 2019, 17:45

Re: Jazda konna

Post autor: Antonina »

Jazda konna to świetna dyscyplina sportu jednak, aby uprawiać jeździectwo trzeba posiadać odpowiednie wyposażenie. Bardzo duży wybór asortymentu dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców oferuje sklep jeździecki Horse Trade. Tu możecie zamówić rękawiczki do jazdy konnej, buty, kaski, bryczesy oraz wiele innych elementów wyposażenia niezbędnego wo wygodnej i bezpiecznej jazdy. Aktualnie w sklepie jest sporo promocji więc można zamówić wyposażenie w korzystnych cenach.
małpa

Re: Jazda konna

Post autor: małpa »

Antonina pisze: ↑26 lis 2019, 18:08 Jazda konna to świetna dyscyplina sportu jednak, aby uprawiać jeździectwo trzeba posiadać odpowiednie wyposażenie.
Z tym wyposażeniem jest własnie najgorzej. Niestety można się na tym całkiem nieźle wykosztować, ale wybierając takie hobby trzeba zdawać sobie z tego sprawę. Ja kupuję w https://cavalleriatoscana.pl/ wszystko czego potrzebuję.
ODPOWIEDZ