rada w sprawie seksu

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

rada w sprawie seksu

Post autor: Bodzio12 »

Może mi ktoś pomóc?? jestem nieśmiały w tych sprawach i nie wiem co zrobić. Macie jakieś rady dla mnie??

x-wm02
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 31
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:45

Re: rada w sprawie seksu

Post autor: Karola123 »

Ja kiedyś w takiej samej sprawie poradziłam znajomemu https://xn--wiat-feromonw-mlb16m.pl/ dziękował mi bo się u niego sprawdziło. Może Ty tez powinieneś to zastosować??
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: rada w sprawie seksu

Post autor: Bodzio12 »

Feromony nie pomyślałem o tym. Może faktycznie to zakupię. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
masny
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2019, 11:24

Re: rada w sprawie seksu

Post autor: masny »

Moim zdaniem zabezpieczenie jest mega ważną sprawą.
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: rada w sprawie seksu

Post autor: Terenia »

Seks w związku jest bardzo ważny. Zgadzam się, że zabezpieczenie również. Wiem po sobie. Odkąd mam dobraną belarę to dużo bardziej cieszą mnie zbliżenia, nie ma tego stresu co wcześniej. Przez to i przyjemność jest znacznie większa.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 83
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:26

Re: rada w sprawie seksu

Post autor: Trompka11 »

Nie ma co się zastanawiać. Przecież jeśli macie takie wyzwania, to powinniście zawsze stawiać na sprawdzone rozwiązania. Wiem, że dzisiaj wiele osób stawia na takie lubrykanty jak https://econdom.pl/k/24/lubrykanty na bazie których o wiele przyjemniej można spędzać czas w łóżku we dwoje.
buśka

Re: rada w sprawie seksu

Post autor: buśka »

Bodzio12 pisze: ↑24 cze 2020, 13:44 Może mi ktoś pomóc?? jestem nieśmiały w tych sprawach i nie wiem co zrobić. Macie jakieś rady dla mnie??
Dobre zabezpieczenie daje komfort psychiczny. Do tego pamiętaj, że w racie niechcianej ciąży możesz ją legalnie usunąć, na stronie Kliniki Stonava masz dużo informacji na ten temat
ODPOWIEDZ