Weekend w Zakopanem - obostrzenia

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Shaohao
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 10:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Weekend w Zakopanem - obostrzenia

Post autor: Shaohao »

Dzień dobry,

chcielibyśmy z mężem wyskoczyć na przedłużony weekend do Zakopanego. Przyglądaliśmy się bliżej Hotelowi Gold i Białej Owcy, ewentualnie w grę wchodzi też Nosalowy Dwór. Najbardziej podoba mi się Gold, z dostępnościąmiejsc nie ma problemów. Zagwozdkę mam ja. Otóż jestem alergikiem i mam praktycznie nieustający katar. Z natury mam też nieco podwyższoną temperaturę ciała. Czy przy zameldowaniu w hotelach sprawdzają temperaturę i czy przyjmą wyjaśnienię, że to alergia? Mam to zaznaczyć przy rezerwacji pokoju czy może zgłosić się do mojego lekarza po zaświadczenie? Czy może martwię się na wyrost?
Awatar użytkownika
szarlottka
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:40

Re: Weekend w Zakopanem - obostrzenia

Post autor: szarlottka »

Z tego co wiem nie ma już żółtych i czerwonych stref, więc możesz śmiało jechać. My z mężem planujemy wypad do Szczyrku. Na https://poza-domem.pl/szczyrk-trasy-narciarskie znalazłam najlepsze trasy narciarskie w tamtych okolicach i zastanawiamy się nad zarezerwowaniem hotelu na grudzień.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 217
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:22

Re: Weekend w Zakopanem - obostrzenia

Post autor: Bodzio12 »

A co powiecie na weekend w willa szczyrk ? Odwiedzam to miejsce regularnie, ponieważ cenię sobie piękne widoki oraz cisze. Możecie tam miło spędzić czas zarówno z rodziną jak i znajomymi .
ODPOWIEDZ