Sklep z torbami podróżnymi

Wszystko na temat pakowania się na wakacje.
Awatar użytkownika
ZuzkaTuJest
Posty: 31
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:27

Sklep z torbami podróżnymi

Post autor: ZuzkaTuJest »

Najlepszy sklep – Mirapol Next. W jego ofercie znajdziesz renomowane akcesoria i sprzęt sportowy – do fitnessu, siłowni, skatingu, sportów drużynowych, sportów zimowych lub tenisa. Zakupisz tam również torby i walizki podróżne.
Awatar użytkownika
flexi
Posty: 180
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:46

Re: Sklep z torbami podróżnymi

Post autor: flexi »

Teraz jest taki wybór toreb, że każdy może znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do sowich potrzeb. Jest wiele wzorów i kolorów. Myślę, że warto się przyjrzeć ofercie na tej stronie https://supersklep.pl . Są tam również inne produkty i akcesoria. W tym miejscu można zrobić kompleksowe zakupy dopasowane do konkretnych potrzeb.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Sklep z torbami podróżnymi

Post autor: Turystka »

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym pomysłem niż torba podróżna będzie jakaś solidna, wytrzymała walizka. Zostawiam Wam link do oferty sklepu internetowego Solier z takimi właśnie walizkami. Ceny nie są tam wygórowane, więc warto się rozejrzeć ;) Sama kupowałam tam walizkę w zeszłym roku i jestem z niej bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
ninja
Posty: 44
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:59

Re: Sklep z torbami podróżnymi

Post autor: ninja »

Zarówno po torby sportowe, podróżne, Torebki Gabor jak i wiele innych dodatków i akcesoriów możecie na Ceneo zerknąć. Jest to najbardziej znana porównywarka, dlatego też mogę o niej śmiało pisać, nie myśląc o reklamie. Nie ma osoby, która by o ceneo nie słyszała. Mówię o pułapie 18-99 lat ;)
Awatar użytkownika
damian04
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2020, 18:10
Lokalizacja: Katowice

Re: Sklep z torbami podróżnymi

Post autor: damian04 »

Wydaje mi się, że najlepszymi torbami są te z Adidasa i Nike. Są duże i pojemne!
ODPOWIEDZ