blogi podróżnicze

Podróż z plecakiem? Mamy dla Ciebie porady, tipy i mnóstwo praktycznej wiedzy!
angą

blogi podróżnicze

Post autor: angą »

cześć! czytacie może blogi podróżnicze? Jeśli tak, to możecie jakiś polecić? Ja bardzo lubię podróżować i planować wycieczki i często właśnie bardzo mi w tym pomagają różne blogi. Nie mam ulubionego polskiego bloga, ale mam ulubiony po angielsku: travel blog
omi

Re: blogi podróżnicze

Post autor: omi »

Myślę, że mogę coś Ci pomóc. Ja również sporo się interesuję podróżami, ale nie jest to związane jedynie z tym, że to lubię. Kocham po prostu swoją pracę za to, że daje mi możliwości zwiedzać najróżniejsze zakątki. Nie muszę się spieszyć, abym tylko sprawę załatwiła. No, ale okej, skoro już mówimy o blogach, to moim ulubionym jest portal Scandinavia https://scandinavia.com.pl/ . Często tu zaglądam. Lubię wiedzieć, jakie są możliwości i co mogę zdziałać. Mam nadzieję, że nie raz się zainspiruję.
kemiś456

Re: blogi podróżnicze

Post autor: kemiś456 »

omi pisze: 03 lis 2021, 12:48 Myślę, że mogę coś Ci pomóc. Ja również sporo się interesuję podróżami, ale nie jest to związane jedynie z tym, że to lubię. Kocham po prostu swoją pracę za to, że daje mi możliwości zwiedzać najróżniejsze zakątki. Nie muszę się spieszyć, abym tylko sprawę załatwiła. No, ale okej, skoro już mówimy o blogach, to moim ulubionym jest portal Scandinavia ............ Często tu zaglądam. Lubię wiedzieć, jakie są możliwości i co mogę zdziałać. Mam nadzieję, że nie raz się zainspiruję.
Chętnie zerknę na takie informacje
ODPOWIEDZ