Z dzieckiem pod namiotem

Jak przygotować dziecko do podróży? Jak przetrwać kilka godzin drogi w samochodzie czy pociągu? Podpowiadamy, co spakować i na jakie rozwiązania postawić.
Awatar użytkownika
endorfina
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2020, 23:39

Z dzieckiem pod namiotem

Post autor: endorfina »

Jak spędzacie tegoroczne wakacje? Wiadomo, że ten sezon zdecydowanie różni się od pozostałych i na pewno sporo się zmieniło w sposobie spędzania urlopu. Ja postawiłam na urlop na łonie natury, kupiłam sporo potrzebnych rzeczy do biwakowania https://www.morowo.com.pl/biwak i muszę powiedzieć, że były to jedne z moich najlepszych wakacji.
Awatar użytkownika
riszekaa
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 16:58

Re: Z dzieckiem pod namiotem

Post autor: riszekaa »

Zawsze jeździłam z rodziną do hoteli i pensjonatów ale tegoroczna pandemia wymusiła na mnie zmianę planów. Mieliśmy zarezerwowane wakacje w Chorwacji na wyspie Brać, piękna wyspa, i bardzo żałowałam, że musiałam zrezygnować z moich marzeń. Mam dwójkę małych dzieci i postanowiłam, że nie będę ich niepotrzebnie narażać. W tym roku wybraliśmy więc na wakacje pod namiotem. Tak jak piszesz, na łonie natury z dala od innych ludzi. Wybraliśmy się na polskie morze w najbardziej upalne dni. Było świetnie i teraz wiem, że wakacje po namiotem na pewno się powtórzą. Dzieci zachwycone!
https://images.google.pl/url?sa=t&url=h ... hudzona.pl
ODPOWIEDZ