Kamperem na wycieczkę

Wiedeń, Paryż czy Londyn? Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczki po Europie, jaki wybrać środek transportu i co ze sobą zabrać.
Gaasiiaa

Kamperem na wycieczkę

Post autor: Gaasiiaa »

Hej mój mąż postanowił mi zrobić niespodziankę i wypożyczył Pickup Camper terenowy AZAR4. Z początku byłam sceptycznie do tego nastawiona, ale gdy zobaczyłam to cudo od razu zmieniłam zdanie. Nawet nie sądziłam,że taki samochód może być tak funkcjonalny i w pełni komfortowy. Fajne w nim jest także to że łatwo można go zdemontować i zamontować. A że posiada również łazienkę to dzieciaki chętnie z nami pojadą. Zresztą sami zobaczcie i zakochacie się w nim pickup kamper.
AgnieszkaD

Re: Kamperem na wycieczkę

Post autor: AgnieszkaD »

Jeśli macie pick-up, to zastanówcie się nad montażem kapsuły mieszkalnej, taka opcja może być znacznie bardziej mobilna i ekonomiczna niż tradycyjny kamper. Kapsuły mieszkalne od azar4, montowane na przyczepie pick-upa, pozwalają podróżować z rodziną i cieszyć się wygodą podczas każdej wyprawy. Montaż i demontaż kapsuły są stosunkowo łatwe, co daje elastyczność w korzystaniu z samochodu.
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 60
Rejestracja: 05 mar 2020, 10:44

Re: Kamperem na wycieczkę

Post autor: kropka »

Na razie jeszcze nie zdecydowałam się na wynajem kampera ale biorę pod uwagę wynajem samochodu osobowego i wyjazd z rodziną w jakieś fajne, mniej oblegane przez turystów miejsce. Czytałam tu https://informator-stolicy.pl/artykul/j ... z-pamietac o tym jak wybrać dobrą wypożyczalnię i bardzo mi się przydał ten artykuł
ODPOWIEDZ