Gadżety pod namiot

Najlepsze gadżety dla podróżnika. Praktyczne porady, rekomendacje, sklepy ze sprzętem.
Awatar użytkownika
Pola_77
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2023, 17:34

Gadżety pod namiot

Post autor: Pola_77 »

Wybieramy się ze znajomymi na krótki, kilkudniowy wypad pod namiot. Przyznaję, że dawno nie miałam okazji w ten sposób spędzać urlopu i nie wiem jak się do takiego wyjazdu na biwak przygotować. Co warto wiedzieć? mam już nieduży, ale wygodny nowy namiot. Do tego materac i śpiwór, to jest chyba najważniejszy ekwipunek. A z innych gadżetów, latarka? powerbank?
Karolinaaa

Re: Gadżety pod namiot

Post autor: Karolinaaa »

I jak? Sprawdzil sie ten namiot? My szykujemy sie na wypad nad morze, szukam czegos, co nas ochroni przed sloncem, ale i pozwoli dzieciakom sie troche pobawic wieczorem, przy morzu. Tak, zeby mi nie marzly na zewnatrz
Kornelia

Re: Gadżety pod namiot

Post autor: Kornelia »

Jeśli zależy Ci tylko na chwilowej ochronie przed słońcem, to namioty plażowe https://sportservice.pl/pol_m_Turystyka ... -3290.html super się sprawdzą. Mają funkcję samorozkładania, są lekkie i nie zajmują za dużo miejsca. Spokojnie możecie wziąć ze dwa, jeden dla Was, drugi dla dzieciaków :) Będzie i ochrona, i miejsce do odpoczynku czy zabawy.
ODPOWIEDZ