Jaki hotel w Krakowie?

Dzielimy się wiedzą dotyczącą noclegów w hotelach, schroniskach, airbnb i pensjonatach. Opowiadamy o planach, doświadczeniach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Miłosz87
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 15:17

Jaki hotel w Krakowie?

Post autor: Miłosz87 »

Witam wszystkich ;) Niedługo planuję wybrać się na kilka dni do Krakowa i już teraz szukam przyjemnego hotelu do przenocowania. Co możecie mi powiedzieć na temat hotelu Wit Stwosz? Ktoś z was tam nocował?
Awatar użytkownika
Eleonora1966
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:50

Re: Jaki hotel w Krakowie?

Post autor: Eleonora1966 »

Rewelacyjny hotel, najlepszy, w jakim spałam :) Podobało mi się tam wszystko od wyposażenia pokoju, przez miłą i pomocną obsługę, aż po wyborne jedzenie w restauracji. Polecam na jedną noc, ale i na dłużej.
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 11
Rejestracja: 17 gru 2019, 15:27

Re: Jaki hotel w Krakowie?

Post autor: adam-levine »

Wyjątkowym miejscem, które będę długo wspominać, jest czterogwiazdkowy hotel Grand Ascot. Piękne apartamenty stare miasto Kraków - czego chcieć więcej? Hotel ten ma piękne wnętrza, przestronne pomieszczenia sypialniane, wygodne łóżko i pełne wyposażeni. Naprawdę niczego nam nie brakowało :)

choi eun seo
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Jaki hotel w Krakowie?

Post autor: Turystka »

Jeśli wybieracie się właśnie do Krakowa lub do innej miejscowości w Małopolsce, to polecam zajrzeć na bloga internetowego https://porady.malopolska.pl. Dowiecie się z niego między innymi, co warto w tych okolicach zobaczyć ;) Taka wiedza może się Wam przydać ;)
ODPOWIEDZ