Remont w hotelu

Dzielimy się wiedzą dotyczącą noclegów w hotelach, schroniskach, airbnb i pensjonatach. Opowiadamy o planach, doświadczeniach i pomysłach.
Awatar użytkownika
fabiana_90
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2022, 15:24

Remont w hotelu

Post autor: fabiana_90 »

Prowadzimy z mężem niewielki pensjonat, można powiedzieć, że dostaliśmy go w prezencie ślubnym, jakby "w spadku" po dziadkach. Wiadomo, że przydałoby się zrobić remont, odświeżyć wnętrza, przed wszystkim łazienki. Spodobały nam się płytki Porcelanosa Liston Oxford - imitujące drewno, wydaje mi się, że taki styl nigdy nie wychodzi z mody, piękne są.
morskieopowieści

Re: Remont w hotelu

Post autor: morskieopowieści »

Nie wiem, jak to ma wyglądać, ale jak dla mnie, to na pewno kolor ścian do jadalni jest ważny. I pod tym względem zerkam sobie na to, co mam w sieci. No wiecie, jednak inspirować się można, delikatnie zmieniać…. - TO mi jak najbardziej odpowiada, a Wam?
cxaa

Re: Remont w hotelu

Post autor: cxaa »

No dobrze, a jak wam się podoba takie rozwiązanie w domu jak cynk aluminium ? Ja właśnie na ten temat sporo rozmawiałam i jak dla mnie, nie ma w tym problemów, jeśli na początku sprawdzimy sobie najróżniejsze kwestie. I na pewno ten kolor ma swoich przeciwników, jak i zwolenników. Co wy na to?
Sławomir

Re: Remont w hotelu

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby, które są zainteresowane tematem aranżacji wnętrz, to zdecydowanie polecam wam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://www.doradcakosmetyczny.pl/sypia ... stylu-boho . Czy wiecie gdzie możecie zakupić fototapety w stylu boho do sypialni?

cyberprzestępczość zablokowany komputer
malinkaa88

Re: Remont w hotelu

Post autor: malinkaa88 »

Lubię różnego rodzaju ściany w kolorze, ale też farba dulux crystal white mi się przyda. Jestem konserwatywna i dla mnie biały sufit to podstawa. Proszę, pamiętajcie o tym, by sprawdzić sobie jakość przed zakupem. Ta jest ok.
bleeerki

Re: Remont w hotelu

Post autor: bleeerki »

Jeśli o mnie chodzi, to ja się mocno zastanawiam nad wyborem konkretnego działania i w moim przypadku farba metallic colors ma jakieś plusy. Moim zdaniem to naprawdę jest sensowne i dobre. Jeśli tak, to może śmiało będziecie sobie w tym aspekcie rozmawiac? Jak Wam się wydaje?

czemu wyświetlają mi się reklamy
żaneta

Re: Remont w hotelu

Post autor: żaneta »

Czy wiecie może jak dobrze pomalować sufit ? Właśnie sami planujemy przeprowadzić remont w najbliższym czasie, dlatego też szukamy jakichś wartościowych informacji na temat malowania sufitu, ponieważ nasza wiedza jest dosyć mała
maryśka

Re: Remont w hotelu

Post autor: maryśka »

Nie tak dawno przeglądałam różnorodne oferty farb i znalazłam panel kolorów . Moim zdaniem oferta ta prezentuje się dosyć dobrze, a wy co o tym w ogóle sądzicie?
galaretka

Re: Remont w hotelu

Post autor: galaretka »

W przypadku łazienki opłaca się zainwestować w wysokiej jakości armaturę. Szukaj armatury, która łączy w sobie styl i funkcjonalność oraz wykorzystuje energooszczędne rozwiązania. Odwiedź https://sklep.sotbe.com/, aby znaleźć wspaniałe skandynawskie wzornictwo, które sprawi, że łazienka będzie wyglądać niesamowicie
aspirinaa

Re: Remont w hotelu

Post autor: aspirinaa »

Jakoś nie mogę się zdecydować na nic konkretnego, jeśli chodzi o pomieszczenia gospodarcze. No bo co na podłogę w wilgotnej piwnicy położyć? To dla mnie trudny temat, bo nie mam w tym żadnego doświadczenia.
darceymsycey

Re: Remont w hotelu

Post autor: darceymsycey »

Cześć, interesuje mnie poliuretanowy klej do drewna , ale ostatnio w ogóle nie mogę się w tym połapać. Wybór ciągle mi się poszerza, stąd w ogóle nie wiem, co mam zrobić. Może jednak Wy coś podpowiecie, co będzie treściwe, mimo wszystko.
ODPOWIEDZ