villahoff.pl opinie

Dzielimy się wiedzą dotyczącą noclegów w hotelach, schroniskach, airbnb i pensjonatach. Opowiadamy o planach, doświadczeniach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Asia_89
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:00

villahoff.pl opinie

Post autor: Asia_89 »

Szukam opinii o villahoff.pl - hotelu wellness i spa. Chciałabym zabrać męża na romantyczny weekend we dwoje, do Trzęsacza mamy dość blisko, więc pomyślałam, że nie będę kombinować z dojazdem i wybiorę miejsce, do którego szybko dotrzemy. Czy ktoś z Was był już w tym hotelu? Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami?

Obrazek

biała kawa na odchudzanie
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 179
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: fabi »

Villa Hoff - mega fajne miejsce. Nie tylko na wypad z mężem, ale także z rodziną czy z koleżankami. Opinie mają świetne i są one w pełni zasłużone. Czysto, przyjemnie, komfortowo, a jednocześnie kameralnie. Moja opinia o nich też bardzo pozytywna i polecam.
Awatar użytkownika
madzialena
Posty: 50
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:03

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: madzialena »

Polecam. Wcześniej czytałam dobre opinie o Villa Hoff, a teraz mogę potwierdzić z doświadczenia. Miejsce wyjątkowe. Obsługa na najwyższym poziomie. Spa, restauracja, sam pokój - wszystko perfekcyjne. Z pewnością wrócę.
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 46
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:34

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Lidka »

Polecam Villa Hoff. Niesamowite, klimatyczne wręcz miejsce. Z pewnością spędzicie tam niezapomniane chwile. Wszystkie pozytywne opinie są w pełni zasłużone. Moja jest podobna.
Awatar użytkownika
Magda
Posty: 36
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:01

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Magda »

Niezwykłe miejsce i gwarantowany wypoczynek. Gdy pierwszy raz trafiłam do Villa Hoff kierowała mną ciekawość, czy opinie nie są aby jakoś przesadnie pozytywne. Okazuje się, że nie są, tu jest po prostu wspaniale.
Awatar użytkownika
Cleo
Posty: 24
Rejestracja: 16 kwie 2019, 8:27

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Cleo »

Villahoff to bajkowe miejsce. Odpoczniesz tu i naładujesz baterie. Bywam regularnie i niezmiennie jestem zachwycona. Moja opinia – świetnie, nie pożałujesz decyzji o wyjeździe. Świetnie spędzam tu czas zarówno sama, jak i z rodziną czy w gronie przyjaciół.
Awatar użytkownika
Pixi
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 6:40

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Pixi »

Cudowny weekend w Villa Hoff. Miejsce piękne, wygodne i komfortowe. Obsługa na najwyższym poziomie. Śmiało mogę powiedzieć, że potraktowano nas "po królewsku", a wszelkie dobre opinie o tym miejscu potwierdzam. Jeśli zależy Wam na wypoczynku dla duszy i ciała to tylko tam.
Awatar użytkownika
zosia512
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:04

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: zosia512 »

Super miejsce. Po raz pierwszy zjawiłam się w villahoff.pl zwabiona dobrymi opiniami na jakie natrafiłam robiąc research przed planowanym weekendem. Teraz jadę już w ciemno i jeszcze znajomym polecam :)
Awatar użytkownika
lidka35
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 8:22

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: lidka35 »

Spędziłam w Villahoff niezapomniany, wspólny weekend. Atmosfera tego miejsca jest niesamowita. Oboje wypoczęliśmy ciesząc się zabiegami i własnym towarzystwem. Nawet mój facet, który od początku był sceptycznie nastawiony pod koniec pobytu mówił tylko o kolejnym wspólnym wyjeździe. Polecam, opinie o tym miejscu nie są przekłamane.

blachodachówka opinie użytkowników
Awatar użytkownika
kasia43
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:01

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: kasia43 »

Cudownie relaksujące miejsce. Spędziłam w Villhoff wspaniały czas i nie zapomnę go nigdy. Polecam, choćby na jedno popołudnie, żeby oderwać się od szarej rzeczywistości. Mają świetnie opinie i wcale mnie to nie dziwi.
Awatar użytkownika
ludmila35
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 10:45

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: ludmila35 »

Byłam w villahoff.pl z mężem kilka tygodni temu. Było wspaniale i chętnie oboje wrócimy. Hotel z dobrym stanie, obsługa uczynna i uprzejma. Dobrze spędzony czas. Okazuje się, że warto czytać opinie w internecie, to dzięki nim się wybraliśmy po raz pierwszy.
Awatar użytkownika
Mojra
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:55

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Mojra »

Słyszałem, że jest to nie najgorsze. Sam jednak z tego nie korzystałem.
Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
Awatar użytkownika
olenka43
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 7:42

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: olenka43 »

Villahoff.pl to urocze miejsce, gdzie oboje z mężem odpoczniecie i naładujecie akumulatory na kolejne miesiące. Bardzo mile wspominam spędzony tu czas. Do tej pory zdarza nam się tu wracać w wolnych chwilach. Jak widzę opinie innych są zbieżne z moją.
Awatar użytkownika
Luthien12
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:14

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Luthien12 »

Dzięki wielkie za ciekawe informacje. Na pewno mi się przydadzą.
Czas robi swoje. A ty, człowieku?
Awatar użytkownika
sabina443
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:27

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: sabina443 »

Zaufaj opiniom, które tu widzisz. Wypoczynek w villahoff.pl to doskonały pomysł na spędzenia wolnego czasu. Nawet mój mąż mruk był zadowolony, a nieczęsto mu się to zdarza. Pewnie w najbliższym czasie wybierzemy się ponownie.
Awatar użytkownika
ewcia85
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:20

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: ewcia85 »

Jedź i nawet się nie zastanawiaj. Odpoczniesz, naładujesz baterie, wrócisz do pełni sił. Uwielbiam weekendy w villahoff.pl. I w sumie nie ma znaczenia czy jadę tam sama, czy z przyjaciółką. Mają masę pozytywnych opinii, i jestem więcej niż pewna, że po powrocie sama im taką wystawisz :)
Awatar użytkownika
marta34
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:49

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: marta34 »

Villahoff to wspaniale miejsce na wypoczynek samemu lub z bliskimi. Osobiście wolę sama, to taki magiczny azyl i czas tylko dla mnie, ale są różne opinie na temat wypoczynku, każdy ma własną definicję. Niemniej miejsc super, i chętnie polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
grazyna43
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:28

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: grazyna43 »

Widzę tu wiele pozytywnych opinii o villahoff.pl :) Nie dziwię się, bo również uważam to miejsce za cudowne. Staram się tam jechać za każdym razem jak tylko mam kilka dni wolnego, do zobaczenia wszystkim :)
Awatar użytkownika
hania24
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:14

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: hania24 »

Jesteś prawdziwą szczęściarą, że masz blisko do villahoff.pl. Ja muszę kawałek dojechać, ale i tak staram się być tak często jak się daje. Wspaniałe miejsce na wypoczynek. Jedno z lepszych tego typu nie tylko w mojej opinii.
Awatar użytkownika
anna53
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 10:26

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: anna53 »

Jeśli jeszcze nie byłaś w villahoff.pl to jedź koniecznie. Nawet tutaj znajdziesz wiele pozytywnych opinii na temat tego wspaniałego miejsca. Ja również polecam, miejsce jest po prostu super.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 135
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:53

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: sophia »

Ja natomiast mam w planach wybrać się na urlop do Dziwnówka wraz z moim mężem. Tak się składa, że niedługo mamy rocznicę ślubu i trzeba to jakoś uczcić :). Właśnie trafiłam na pensjonat Maximus Spa, który oferuje świetny weekend w spa dla dwojga. Jest to naprawdę atrakcyjna oferta z której szkoda byłoby nie skorzystać.
Awatar użytkownika
Jola67
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 19:26

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Jola67 »

Chciałam miło spędzić weekend z całą rodziną w pięknym miejscu. Czytając opinie trafiłam na villahoff.pl i zdecydowałam się na ten hotel. To była bardzo dobra decyzja. Miła obsługa i można się zrelaksować we wspaniałym spa.
Awatar użytkownika
Hanna713
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 19:01

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Hanna713 »

Gdy chciałam spędzić romantyczny weekend z chłopakiem, zdecydowałam się na ofertę villahoff.pl, bo mają pozytywne opinie. Bardzo polecam, odpoczęliśmy i świetnie się bawiliśmy. Relaks gwarantowany.
Awatar użytkownika
Celina789
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 19:46

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Celina789 »

Potrzebowałam odpocząć od pracy po ciężkim miesiącu i chciałam wybrać się do spa. Znalazłam w internecie same dobre opinie o villahoff.pl. Postanowiłam skorzystać z ich usług i bardzo miło wspominam tam pobyt. Zrelaksowałam się i w końcu wypoczęłam. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Nikola052
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:06

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: Nikola052 »

Dwa miesiące temu spontanicznie postanowiłam wyjechać do spa i odpocząć. Koleżanka miała pozytywną opinię na temat villahoff.pl, więc i ja zarezerwowałam pobyt u nich. W końcu miałam okazję wypocząć i skorzystać z zabiegów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
gina83
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:04

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: gina83 »

Szukałam hotelu na romantyczny wypad we dwoje. Znalazłam villahoff.pl, bo mieli same dobre opinie. Cudowne miejsce, które spodoba się całym rodzinom.
Awatar użytkownika
tola114
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 19:02

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: tola114 »

W mojej opinii villahoff.pl to spa nie tylko na romantyczny weekend we dwoje, ale także na wyjazd z koleżankami. Ja pojechałam kiedyś z przyjaciółką i nie zawiodłyśmy się. Skorzystałyśmy z wielu zabiegów i masaży i wróciłyśmy bardzo wypoczęte i zadowolone.
Awatar użytkownika
wiola311
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 19:02

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: wiola311 »

Od czasu do czasu lubię wyskoczyć na weekend do spa i zazwyczaj korzystam z usług villahof.pl, bo mam dobre opinie i miłe wspomnienia z pobytu u nich. Do domu zawsze wracam wypoczęta i zadowolona. Na pewnie w niedługim czasie znów u nich zawitam.
Awatar użytkownika
aga609
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:06

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: aga609 »

Raz na jakiś czas staram się z koleżankami wybrać do spa i zrelaksować. Wszystkie zawsze zgodnie na wypoczynek wybieramy villahoff.pl, bo mamy dobre opinie i doświadczenia z nimi związane. Mają szeroki asortyment zabiegów, a do tego można naprawdę się zrelaksować.
Awatar użytkownika
ada877
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 19:08

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: ada877 »

Mam dobrą opinię na temat hotelu villahoff.pl, bo jeżdżę do ich spa regularnie, gdy czuję, że muszę naładować akumulatory. Mają szeroki wybór zabiegów, a pokoje mają bardzo wysoki standard. Położenie też jest bardzo dobre, piękny teren.
Awatar użytkownika
sara752
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 17:34

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: sara752 »

Villahoff.pl to spa i hotel, które nadaje się nie tylko na romantyczny weekend we dwoje. Można tam się wybrać całą rodziną i każdy znajdzie coś dla siebie, i dzieci, i dorośli. Cała moja rodzina ma bardzo dobrą opinię na temat tego spa.
Awatar użytkownika
oksana001
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:29

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: oksana001 »

W villahoff.pl można naprawdę wypocząć i zrelaksować się na bardzo długo. Okolica jest przepiękna i w mojej opinii wakacje w takim miejscu przydadzą się każdemu. Chociaż na chwilę można zapomnieć o codziennych problemach.

epson c1700
Awatar użytkownika
mania046
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:42

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: mania046 »

Zdecydowanie mogę polecić villahoff.pl, bo w tym miejscu można poczuć się jak w bajce. W mojej opinii jest to miejsce nie z tego świata, pięknie i spokojnie. W dodatku mają relaksacyjne zabiegi i można zapomnieć o całym świecie.
Awatar użytkownika
nina108
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 17:31

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: nina108 »

Moja koleżanka wypoczywała w villahoff.pl i miała dobrą opinię na ich temat. Widać było po niej, że naprawdę się zrelaksowała i odpoczęła od problemów. Myślę, że to spa idealnie nadaje się na romantyczny wieczór we dwoje.
Awatar użytkownika
elka111
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:44

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: elka111 »

W villahoff.pl można spędzić bardzo miłe chwile i wypocząć. Zabiegi w spa, w mojej opinii, są jednymi z najlepszych, jakie można zażyć w Polsce. Bardzo polecam ten hotel.
Awatar użytkownika
monika476
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 18:43

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: monika476 »

Villahoff.pl to idealne miejsce na romantyczny wypoczynek dla par. To jest tylko moja opinia, ale gdy ja tam byłam, było wiele małżeństw i par, które spędzały wspólnie wieczory. Nie można też zapomnieć na wspaniałych zabiegach relaksujących.
Awatar użytkownika
patrycja601
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 18:38

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: patrycja601 »

Spa i hotel villahoff.pl to idealne miejsce dla par. Można tam spędzić miło urlop albo weekend i przy okazji wziąć udział w relaksujących zabiegach czy masażach. Dobre opinie w internecie potwierdzają moje zdanie.
Awatar użytkownika
amanda759
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:54

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: amanda759 »

W mojej pinii hotel villahoff.pl to świetna alternatywa dla dwóch osób. Romantyczny wieczór można spędzić przy lampce wina, a najpierw skorzystać z odprężających zabiegów w spa. Brzmi idealnie.
Awatar użytkownika
amelia676
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:41

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: amelia676 »

Bardzo miło wspominam pobyt w villahoff.pl. Mają niezwykłą atmosferę, nie wspominając już o wspaniałych zabiegach w spa. Można naprawdę wypocząć we dwoje, czy też całą rodziną. Być może moja opinia zachęci niektórych do skorzystania z ich spa.
forina

Re: villahoff.pl opinie

Post autor: forina »

aga609 pisze: ↑27 cze 2019, 19:08 Raz na jakiś czas staram się z koleżankami wybrać do spa i zrelaksować. Wszystkie zawsze zgodnie na wypoczynek wybieramy villahoff.pl, bo mamy dobre opinie i doświadczenia z nimi związane. Mają szeroki asortyment zabiegów, a do tego można naprawdę się zrelaksować.
W naszym przypadku spotykamy się raz na 3-4 miesiące z trzema koleżankami na długi spacer po sklepach, a spa jest zakończeniem.
http://norwida3.ayz.pl/niespodzianka-dl ... ice-slubu/
ODPOWIEDZ