Wyposażenie hotelu

Dzielimy się wiedzą dotyczącą noclegów w hotelach, schroniskach, airbnb i pensjonatach. Opowiadamy o planach, doświadczeniach i pomysłach.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:58

Wyposażenie hotelu

Post autor: deborah »

Cześć , od jakiegoś czasu prowadzę własny biznes i chciałbym kupić dobrej jakości wyposażenie do hotelu. Możecie mi polecić dobrego producenta, który ma w ofercie biały szlafrok hotelowy, ręczniki i wygodne kapcie pakowane po kilka sztuk? Wszystko muszę mieć w hurtowej ilości. Dajcie znać :)
Łanka

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: Łanka »

Dla mnie jeśli chodzi o wyposażenie hotelu, to główną rolę gra dobrej jakości poście, dopiero później są ręczniki czy nawet szlafroki. Ale pościel to podstawa i uważam, że właśnie po tym poznaje się, czy jest to dobry hotel ;) Dlatego sama zlecam szycie pościeli do naszego hostelu, profesjonalnej szwalni z Krakowa - https://jonquil.pl pracują tam świetne krawcowe. Przede wszystkim bardzo uzdolnione.
bączek

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: bączek »

Oczywiście wyposażenie hotelu jest bardzo ważną kwestią, należy zadbać o to już podczas planowania otwarcia biznesu. Jeśli szukacie porad w tym temacie do odsyłam do artykułu https://www.tophoreca.sk/servis-sluzby/ ... u-bielizen
ODPOWIEDZ