Kamper na wakacje?

Vanlife w podróży? TAK! Praktyczne porady, jak wybrać auto, jak je zmodyfikować do swoich potrzeb, gdzie znaleźć nocleg. Możesz się podzielić doświadczeniami? Napisz.
Awatar użytkownika
Klaudiusz1963
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 22:13

Kamper na wakacje?

Post autor: Klaudiusz1963 »

Czy ktoś z was miał okazję podróżować kamperem? Pytam bo chciałbym sie dowiedzieć jakie macie wspomnienia z takiej wyprawy. Ostatnio wpadła mi w oko kamperowa wyprawa do Włoch, a że już od dłuższego czasu myślę, że właśnie tak chciałbym spędzić swój tegoroczny urlop. Polecacie jakoś konkretnie się przygotować? Warto dowiedzieć się w razie czego o wiele wcześniej :D
Awatar użytkownika
giga
Posty: 62
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:29

Re: Kamper na wakacje?

Post autor: giga »

Ja też bym chętnie wyjechała w podróż takim kamperem, nawet na całe wakacje. Z mężem i córką, ale jakoś wolałabym mniejszy kamper do takiego podróżowania. Widziałam, że azar4 produkuje specjalne naczepy na pickupy, one sprawdzają się jak kamper a są sporo mniejsze i łatwiej nimi się poruszać po drogach i różnych terenach. Nie stwarzają też problemu jeśli trzeba zaparkować. Godne uwagi rozwiązanie.
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 60
Rejestracja: 05 mar 2020, 10:44

Re: Kamper na wakacje?

Post autor: kropka »

Kamper na wakacje to fajna sprawa ale chyba nie do końca dla mnie, za to zainteresował mnie krótkoterminowy wynajem samochodu na wyjazd wakacyjny. Pomyślałam że fajnie będzie wynająć komfortowe większe auto żeby było nam wygodniej wszystkim podróżować. Więcej w takim samochodzie zmieści się bagażu a można też zabrać jakiś prowiant
ODPOWIEDZ