Budowa domu w Polsce

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
już

Budowa domu w Polsce

Post autor: już »

Cześć, jestem tu już jakiś czas na forum i widziałam, jak wiele osób myśli o budowie domu z tą https://www.mgprojekt.com.pl/narcyz pracownią. Ja mam tylko w sumie jedno pytanie. Czy takie domy jak napisałam, np.: Narcyz, dziś jest osiągalny do budowy? W dobie pandemii, w Polsce?
głąpe11

Re: Budowa domu w Polsce

Post autor: głąpe11 »

już pisze: ↑16 lut 2021, 18:58 Cześć, jestem tu już jakiś czas na forum i widziałam, jak wiele osób myśli o budowie domu z tą https://www.mgprojekt.com.pl/narcyz pracownią. Ja mam tylko w sumie jedno pytanie. Czy takie domy jak napisałam, np.: Narcyz, dziś jest osiągalny do budowy? W dobie pandemii, w Polsce?
Zalecam przyjrzeć się bliżej jeśli chodzi o kwestię termowizji. Ja niestety próbowałem działać na własną rękę i skończyło się to fiaskiem. Dlatego polecam zgłosić się do specjalisty który zajmuje się tematem profesjonalnie.
łukasz

Re: Budowa domu w Polsce

Post autor: łukasz »

Niedawno kupiliśmy z żoną mieszkanie, niestety był problem z wilgocią w całym mieszkaniu, dlatego natychmiast nawiązaliśmy kontakt z https://dezynfeusz.pl/osuszanie-budynkow-wroclaw/ , ponieważ słyszeliśmy, że jest to jedna z najlepszych firm. Dosyć szybko przyjechał do nas pracownik tej firmy wraz z nowoczesnym sprzętem i zajął się osuszaniem. Całość odbyła się szybko i sprawnie co mnie bardzo cieszy.
SYśka

Re: Budowa domu w Polsce

Post autor: SYśka »

Całe szczęście, że budowa w naszym kraju ruszyła z impetem i wykorzystujemy w budownictwie techniki dostępne w innych krajach. Chodzi mi przede wszystkim o gotowe domy z prefabrykatów. Słyszeliście o nich? Jeżeli nie to koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy Phomes. Ja zakochałam się w ich projektach i wykonaniach. Domy są świetne moim zdaniem, nowoczesne i energooszczędne.
Alósia

Re: Budowa domu w Polsce

Post autor: Alósia »

Budowa domu łatwa nie jest i nie dość, że pochłania całe mnóstwo pieniędzy, to jeszcze trwa dość długo, co mówiąc oględnie jest bardzo obciążające, także jeżeli chodzi o psychikę. Nie wiem czy bym się na takie coś zdecydowała. Nic tylko stres, liczenie, stres, liczenie i załatwianie.
Violuśka

Re: Budowa domu w Polsce

Post autor: Violuśka »

Budowa domu w Polsce wcale nie musi oznaczać ton betonu i setek cegieł. Są inne nowe technologie, które okazują się bardzo ciekawe i często po prostu lepsze. Znaleźliśmy na Śląsku domy szkieletowe w firmie Md Dom z Wodzisławia Śląskiego - https://mddom.pl/,które nas po prostu zauroczyły.Mają niewątpliwą przewagę nad tradycyjnym budownictwem bo taki dom można wykonać w 3-4 miesiące ,można budować go zimą oraz są dużo lżejsze.Nic na pierwszy rzut oka nie różni tych domów od tradycyjnego budownictwa ale wymienione przezmnie zalety nas przekonały do ich wyboru.
ODPOWIEDZ