Hotel 4 gwiazdki

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Justyn1995
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2023, 11:19

Hotel 4 gwiazdki

Post autor: Justyn1995 »

Czy wybierając hotel zwracacie uwagę na ilość gwiazdek, na opinie na temat tego konkretnego hotelu w internecie lub wśród znajomych? Powiem szczerze, że pytam nie bez powodu, chodzi o to, że liczę na to, że będziecie w stanie polecić mi jakiś hotel 4 gwiazdkowy małopolska Planujemy wyjazd w tamte okolice w najbliższym czasie, może uda się już na majówkę.

ostropest plamisty a cukrzyca
aliss

Re: Hotel 4 gwiazdki

Post autor: aliss »

A jak oceniacie hotel Borowina? Czy ktoś z was bywał tam? Nocował, a może organizował jakąś ważną okoliczność? Tak pytam, ponieważ nie tylko myślę tam o noclegu, ale właśnie organizacji swojego wesela. Co możecie mi napisać na temat tego hotelu?
Kamil9933

Re: Hotel 4 gwiazdki

Post autor: Kamil9933 »

Niezależnie od tego, jaki hotel posiadacie, to wszędzie powinniście dbać o jakość obsługi klienta. Zostawiam ciekawy poradnik na stronie https://horecaline.pl/jak-poscielic-loz ... we/hotele/ . Można się tutaj dowiedzieć, w jaki sposób ścielić łóżko hotelowe. Uważam, że ma to spore znaczenie w odbiorze przez gości.
ODPOWIEDZ