autobus.skmzastal.pl - opinie

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Kiliś

autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Kiliś »

Szukam właśnie transportu, potrzebuję wynająć bus na początek stycznia. Trafiłam na stronę autobus.skmzastal.pl z Zielonej Góry i ich oferta wydaje mi się bardzo konkurencyjna. Znacie ich, wynajmowaliście od nich busa? Warto?
Łada

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Łada »

Warto, korzystam z ich usług za każdym razem, kiedy potrzebuję transportu na większą ilość osób. Komfortowe, nowoczesne busy, przystępna cena. W okolicy nie znajdziesz lepszej firmy.
Bełka

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Bełka »

No ja też polecam. Jeśli chodzi o wynajem autobusu to naprawdę warto od nich. Macie pewność, że przejazd będzie w komfortowych warunkach, wygodnie i bezpiecznie, a do tego wspiera się również polski sport. Jestem za tym, żeby doceniać takie inicjatywy i pomagać polskim firmom.
Łącznik

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Łącznik »

To rzetelna firma, którą można polecić. Mają w ofercie również tanie przewozy międzynarodowe i wiadomo, że w obecnej sytuacji na pewno zdecydowanie mniej osób ma możliwość takich wyjazdów, ale przed pandemią jeździłem z nimi regularnie. Pełna wygoda.
Błata

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Błata »

Kiliś pisze: ↑14 gru 2020, 2:31 Szukam właśnie transportu, potrzebuję wynająć bus na początek stycznia. Trafiłam na stronę autobus.skmzastal.pl z Zielonej Góry i ich oferta wydaje mi się bardzo konkurencyjna. Znacie ich, wynajmowaliście od nich busa? Warto?
Jak najbardziej, bardzo polecam. Jeśli planujecie wynajem autobusu, to tylko u nich. Komfortowo, wygodnie i w dobrej cenie.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Ważun

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Ważun »

Nie wiem jak Wy, ale ja ogromnie się cieszę, że świat wraca do normalności po tej całej pandemii i w końcu będziemy mogli wyjeżdżać na wakacje :) Jeśli planujecie jakiś wyjazd większą ekipą, to bus na wynajem z SKMzastal to bardzo wygodne, komfortowe przejazdy. I dodatkowo w dobrej cenie.
WŁANO

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: WŁANO »

Naprawdę warto zapisać sobie kontakt do nich. W naszej okolicy na pewno nie znajdziecie transportu w lepszej cenie - szczególnie, mając na uwadze warunki. Ja korzystam regularnie i polecam znajomym. Dlatego uważam, że jeśli chodzi o wynajem autobusu z kierowcą to z SKM Zastal.
Lełka

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Lełka »

To prawda, w Zielonej Górze jeden z najlepszych środków transportu "na wynajem", nie tylko jeśli chodzi o komfort podróży, ale busik jest naprawdę ogromnie wygody, ale też po prostu przyjazną atmosferę i podejście do klienta/pasażera. Polecam wynajem busów właśnie od nich.
Płotr

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Płotr »

Bardzo chwalę sobie przejazdy z nimi. Komfortowy i naprawdę wygodny bus, do tego przystępne ceny. Uważam naszą współpracę (bo mieliśmy okazję jako firma wynajmować bus z SKM Zastal już kilkukrotnie). Oferują zarówno krajowe jak i międzynarodowe przejazdy.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: pieknyolek »

Łada pisze: ↑13 sty 2021, 18:27 Warto, korzystam z ich usług za każdym razem, kiedy potrzebuję transportu na większą ilość osób. Komfortowe, nowoczesne busy, przystępna cena. W okolicy nie znajdziesz lepszej firmy.
Na takie dłuższe dystanse polecam busy pana Sebastiana: https://europolkoszalin.pl/

Obrazek
Baramont

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Baramont »

Jestem bardzo zadowolona z usług SKM Zastal, a jak coś się sprawdza od tak długiego czasu, to nie widzę powodu, dla którego miałabym to zmieniać. Jeśli interesuje Was komfortowy i wygodny bus na wynajem w naszych okolicach, to na pewno jest to najlepszy adres. Nie znam nikogo, kto narzekałby na ich usługi.

wykaz abonentów plus
Awatar użytkownika
Tadea-73
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2021, 14:47

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Tadea-73 »

Super, że w naszej okolicy jest taka możliwość, jak bus na wynajem, w tak dobrej cenie :) Sprawdzałam i porównywałam z innymi ofertami, i zdecydowanie ich oferta jest najbardziej konkurencyjna. Bus wygodny, komfortowy, korzystaliśmy już kilka razy.
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 5:03

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Kinga »

Jeśli szukacie bus osobowy na wynajem w Zielonej Górze (lub w całym województwie lubuskim) to zdecydowanie jest to najlepszy adres. Mają bardzo przystępne ceny, najbardziej konkurencyjne w okolicy. Super, że można wynająć u nich busa razem z kierowcą, co często jest naprawdę przydatne.
Awatar użytkownika
Alojzy63
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 0:36

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Alojzy63 »

U każdego z nas w życiu zdarzają się takie sytuacje, że potrzebuje wynająć transport. My ostatnio potrzebowaliśmy wynająć bus dla gości na dość dużą imprezę rodziną i faktycznie, porównując ceny tego typu usługodawców w okolicy okazało się, że bus z SKM Zastal wypadł najkorzystniej cenowo. W ofercie mają komfortowe busy, bardzo wygodne i nowoczesne.
Awatar użytkownika
Gerarda70
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 23:10

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Gerarda70 »

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami, które możemy przeczytać powyżej. Naprawdę nie ma powodu, do którego można byłoby się przyczepić. To są naprawdę wygodne busy i komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne przejazdy. Bardzo sobie chwalę i polecam z czystym sumieniem. U nich bus do wynajęcia jest w naprawdę dobrej cenie, wygodny, z klimatyzacją i lodówką.
Awatar użytkownika
Darwit1967
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 12:08

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Darwit1967 »

Powiem Wam szczerze, że w naszej okolicy lepszej formy transportowej, która w ofercie ma takie usługi jak bus na wynajem, raczej nie znajdziecie. U nich zarówno ceny są naprawdę konkurencyjne (a to ważne, szczególnie przy ostatnich podwyżkach cen paliw), do tego sam transport busem jest naprawdę komfortowy, wygodny i co najważniejsze - bezpieczny. :)
Awatar użytkownika
Kastor-81
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2021, 14:58

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Kastor-81 »

Ja mieszkam w okolicy i nie miałem nawet pojęcia, że mamy taki fajny bus na wynajem. A dość sporo jeździmy, więc już na pewno zdecydowanie wcześniej korzystałbym z ich usług. Polecam, jesteśmy naprawdę ogromnie zadowoleni. Przejazd komfortowy, wygodny i w dobrej cenie. W razie potrzeby, na pewno kolejnym razem bez zastanowienia skorzystamy ponownie.
Awatar użytkownika
Miłowit
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2021, 1:24

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Miłowit »

Bardzo polecam. Korzystałem z opcji wynajmu busika na wyjazd za granicę i na pewno w razie potrzeby skorzystam ponownie, dlatego, że jakość, jaką dostaje się za cenę, którą trzeba zapłacić jest naprawdę świetna i będę polecał każdemu. Bardzo wygodne fotele, przewozy międzynarodowe na wysokim poziomie, klimatyzowany bus. Naprawdę jestem zadowolony. :)
Awatar użytkownika
Aleksy_75
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2022, 12:23

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Aleksy_75 »

Oferują naprawdę wygodne przejazdy, więc tak naprawdę nie dziwi mnie fakt, że terminy mają zarezerwowane na długo do przodu, sam się ostatnio o tym przekonałem, niestety ;) Teraz wiem, że jeśli planuję jakiś wyjazd, większą ekipą, gdzie będzie potrzeba zorganizować przewóz osób lubuskie, to trzeba załatwiać wszystko wcześniej, bo dobre firmy mają powodzenie.
Awatar użytkownika
dana1991
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2022, 12:40

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: dana1991 »

Faktycznie bardzo dobre i komfortowe podróżowanie. Uważam, ze w naszej okolicy na pewno nie znajdziecie lepszej firmy oferującej przejazdy. My zawsze korzystamy, jeśli planujemy większy, zorganizowany wyjazd. Ich bus na wynajem jest nie tylko nowoczesny, wygodny, ceny również są moim zdaniem dość przystępne, to wszystko przemawia za skorzystaniem z ich usług.
Awatar użytkownika
Zenobia
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2022, 6:12

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Zenobia »

Rewelacyjnie, że trafiłam do tego wątku, a wyszło to bardzo ciekawie, bo tak naprawdę zupełnie przez przypadek. Akurat szukałam takiej możliwości jak bus na wynajem Zielona Góra i faktycznie, jak porównałam sobie ceny z innymi tego typu usługodawcami, firmami transportowymi w okolicy, to ich oferta okazała się najbardziej konkurencyjna. A bus faktycznie komfortowy.
Awatar użytkownika
Jona_83
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2022, 2:15

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Jona_83 »

Pierwszy raz korzystałam z usług tej firmy przewozowej, ale na pewno nie ostatnio, jeśli znów zajdzie taka potrzeba, że będziemy musieli skorzystać z transportu większej ilości osób, to wynajmiemy busa właśnie z https://autobus.skmzastal.pl - wygodny, komfortowy i w dobrej cenie. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić, jestem zadowolona i polecam
Awatar użytkownika
Anzelma
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2022, 13:39

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Anzelma »

Jeśli chodzi o przewozy krajowe autokarem to szczerze polecam usługi tej firmy. Zagraniczne przewozy też organizują, a nawet chyba wynajęcie busa. Ale ja korzystałem z przewozów i byłem naprawdę bardzo zadowolony. Jeśli szukacie czegoś pewnego, solidnego i bezpiecznego, to mogę zdecydowanie polecić właśnie tę firmę. Na pewno wrócicie zadowoleni. :)
Awatar użytkownika
Pabiana81
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2022, 20:01

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Pabiana81 »

Oj no ja naprawdę bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy przewozowej. Ich busy są naprawdę nowoczesne, komfortowe, po prostu bardzo przyjemnie się z nimi podróżuje, a to jest przecież bardzo istotne, prawda? Jeśli potrzebujecie jakiejś usługi transportowej w naszej okolicy, to zdecydowanie polecam https://autobus.skmzastal.pl świetna firma, naprawdę.
Awatar użytkownika
Budzisław1965
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2022, 0:56

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Budzisław1965 »

Ja jestem zdania, że szczególnie w dzisiejszych czasach warto mieć namiary na tak dobrego przewoźnika. Ja sobie chwalę ich usługi. Naprawdę cieszy mnie fakt, że w naszej okolicy mamy taką możliwość, wynajęcia buda w dobrej cenie i co ważne, komfortowego i bezpiecznego. Dlatego ja z czystym sumieniem polecam każdemu usługi transportowe https://autobus.skmzastal.pl
Awatar użytkownika
Ożanna73
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2022, 22:15

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Ożanna73 »

Dziękuję Wam za ten wątek. Nie jestem z okolic, a potrzebowałam właśnie w okolicy Zielonej Góry wynająć bus na kilka godzin. Pełne zadowolenie, jakość usług, profesjonalne podejście do klienta i przede wszystkim - przystępne ceny. To jest naprawdę bardzo dobra opcja, jeśli chodzi o bus do wynajęcia Zielona Góra. Polecam każdemu, jeśli szukacie takich usług.
Awatar użytkownika
wioletta
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2023, 19:49

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: wioletta »

Znam firmę i bardzo polecam. Jeśli tylko potrzebujemy transportu, to zawsze korzystamy właśnie z usług https://autobus.skmzastal.pl - podróż jest zawsze komfortowa, wygodna i co najważniejsze, bezpieczna. Dodatkowo, co również moim zdaniem warto podkreślić - zawsze jest to bardzo przyjemna podróż, bo kierowcy są przesympatyczni. Bardzo polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Idosława93
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2022, 1:25

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Idosława93 »

Nie wiem tak naprawdę co jeszcze pozytywnego mogę tutaj dopisać z tego względu, że mają naprawdę fantastyczną opinię, z tego co kojarzę, nie tylko tutaj, ale jeśli zapytać w naszym mieście kogokolwiek o polecenie takich usług transportowych, to myslę, że wszyscy bez wahania wskażą https://autobus.skmzastal.pl no i nie ma się co dziwić, bardzo wygodne busy.
Awatar użytkownika
Pelagiusz-92
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2023, 18:38

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Pelagiusz-92 »

Faktycznie w naszej okolicy jest to chyba najlepsza opcja, jeśli chodzi o wynajęcie transportu. My jakiś czas temu organizowaliśmy wieczór kawalerski dla naszego kumpla i właśnie zamówiliśmy transport z https://autobus.skmzastal.pl dojazd komfortowy, bezpieczny, bardzo wygodny i dodatkowo uważam też, że w bardzo dobrej cenie. Byliśmy zadowoleni. Polecam.
Awatar użytkownika
Paweł1980
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2023, 21:36

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Paweł1980 »

Już nie pierwszy raz mieliśmy okazję korzystać z transportu oferowanego przez tę firmę, ale dopiero pierwszy raz postanowiłem podzielić się swoją opinią na ich temat, no bo dlaczego nie, skoro zawsze jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni? Busy nowoczesne, zawsze bardzo czyste, przejazd bezpieczny, to wszystko ma ogromne znaczenie, dlatego polecam https://autobus.skmzastal.pl
Awatar użytkownika
wilhelm_88
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2023, 19:40

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: wilhelm_88 »

Polecam Wam usługi tej firmy przewozowej. W naszej okolicy nie znajdziecie lepszych, takie jest moje zdanie. Busy są nowoczesne, bardzo wygodne, podróż zawsze bezpieczna i komfortowa. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a uważam, że ceny również są naprawdę bardzo przystępne, a to - nie ukrywam - że w dzisiejszych czasach ma naprawdę ogromne znaczenie. Polecam https://autobus.skmzastal.pl
Awatar użytkownika
ludomir1976
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2023, 5:36

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: ludomir1976 »

Zdecydowanie najlepsza firma transportowa w naszej okolicy! Nie mam żadnych zastrzeżeń. My zdecydowaliśmy się na wynajem busa Zielona Góra ze względu na to, że braliśmy ślub i chcieliśmy, zeby nasi goście weselni mieli wygodny i komfortowy dojazd na wesele i żeby totalnie nie musieli się sami o to martwić. Wszystko udało się naprawdę najlepiej jak to możliwe.
Awatar użytkownika
Amina
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2023, 13:00

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Amina »

Ta firma transportowa oferuje naprawdę wygodne, można powiedzieć nawet, że komfortowe przejazdy. Co mogę powiedzieć więcej? Dla mnie najważniejsze jest to, żeby przejechać trochę od punktu a do punktu b w dobrych warunkach, ale też bezpiecznie. I jeśli chodzi o wynajem busów Zielona Góra, na pewno lepszej firmy nie znajdziecie, jestem tego pewna. :)
Awatar użytkownika
Jolanta
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2023, 16:42

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Jolanta »

Ja doskonale wiem jak ważne jest to, żeby trafić na dobrego przewoźnika, któremu można zaufać, któremu często powierza się życie swoje i swoich najbliższych. Taka właśnie jest ta firma z Zielonej Góry, mają komfortowe, bardzo wygodne busy. Do tego kierowcy są naprawdę mili, aż przyjemnie się podróżuje. polecam każdemu ich usługi https://autobus.skmzastal.pl
Awatar użytkownika
kiliana
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2023, 5:56

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: kiliana »

Wiem z własnego doświadczenia, że faktycznie nie znajdziecie w okolicy lepszej firmy zajmującej się transportem osób. Korzystam regularnie z usługi wynajęcia busa wraz z kierowcą, ze względu na zawód, który wykonuję jest to po prostu konieczność i wiem, że wynajem busa Zielona Góra tylko u nich, bo przejazdy faktycznie są bezpieczne i komfortowe, nie mam zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
Bruno77
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2023, 16:32

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Bruno77 »

Umówmy się, nasze miasto nie jest zbyt duże, ale jednak kilka tych firm transportowych w okolicy funkcjonuje. Jednak od lat najlepszym wyborem jest właśnie https://autobus.skmzastal.pl z kilku powodów, przede wszystkim, przejazdy z nimi są naprawdę komfortowe, busy są wygodne, a kierowcy bardzo mili. Dodatkowo ceny również są przystępne. No ja polecam.
Awatar użytkownika
Lubomił-63
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2023, 23:11

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Lubomił-63 »

Co ja mogę tutaj jeszcze dodać. Postaram się napisać krótko, zwięźle i na temat, mam nadzieję. Jeśli szukacie naprawdę dobrego, profesjonalnego, a przy tym wygodnego transportu w naszej okolicy, to jest to naprawdę bardzo dobry wybór. My zdecydowaliśmy się na współpracę z tą firmą https://autobus.skmzastal.pl w trakcie wesela naszego syna. Pełne zadowolenie.
Awatar użytkownika
Teodozjusz-89
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2023, 9:01

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Teodozjusz-89 »

W naszej okolicy firma przewozowa https://autobus.skmzastal.pl jest zdecydowanie najlepszym wyborem, jeśli zależy Wam na tym, żeby wynająć bezpieczny, wygodny i naprawdę dobrej jakości bus - niezależnie od okazji, na jaką ma być wypożyczony. U nas było to wesele rodzinne i dojazd okazał się naprawdę bardzo wygodny, dobrze się sprawdził i na pewno znów skorzystamy
Awatar użytkownika
leopold-72
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2024, 3:44

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: leopold-72 »

Umówmy się, nasze miasto nie jest duże, więc jeśli ktoś już raz skorzystał z usług transportowych tej firmy, na pewno nie zdecyduje się więcej na żadną inną firmę transportową. Bo też i po co? To jest firma, która świadczy usługi takie jak wynajem busa Zielona Góra na najwyższym poziomie. Busy są komfortowe, wygodne, klimatyzowane. Bardzo polecam :)
Awatar użytkownika
Stefania
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2024, 13:25

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Stefania »

No nie da się ukryć, że jesli chodzi o nasze miasto, a również najbliższe okolice, to jest to najlepsza firma transportowa, jeśli chodzi oczywiście o przewóz osób. Korzystaliśmy kilka razy i na pewno przy najbliższej nadarzającej się okazji skorzystamy również, bo byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam Wam usługi tej firmy https://autobus.skmzastal.pl :)
Awatar użytkownika
Ariel
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2023, 5:25

Re: autobus.skmzastal.pl - opinie

Post autor: Ariel »

Również polecam, jak wszyscy powyżej :) Faktycznie super, że w naszym mieście mamy taką możliwość wynająć tak komfortowy bus na różne okazje. Chyba nikomu nie trzeba już polecać i mówić, że jeśli szukacie sprawdzonego transportu, to polecaną firmą jest https://autobus.skmzastal.pl Ja korzystałam już kilkukrotnie i nigdy się nie zawiodłem, naprawdę.
ODPOWIEDZ