co na ukąszenia po komarach i innych insektach?

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
moarun
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2020, 2:35

co na ukąszenia po komarach i innych insektach?

Post autor: moarun »

Mam problem z ukąszeniami po komarach, owadach i innych mutantach. Problemem jest delikatna skóra, która boli, piecze a w najlepszym wypadku tylko swędzi po takim ukąszeniu. Różne środki i preparaty na ukąszenia oczywiście stosowałem, nie zawsze jednak działały, niektóre bywało, że mnie uczulały przez to, że tak jak pisałem mam delikatną skórę.
Powoli jakby kończy mi się pole manewru, lista środków na ukąszenia się zawęża, a chciałbym choć raz normalnie wrócić ze spaceru bez piekącej i bolącej skóry od ukąszeń. Ktoś ma może podobnie, ale znalazł remedium na ten problem, który wcale nie jest tak trywialny jakby mogło się to wydawać ;(

kodek na android
Awatar użytkownika
Kinc
Posty: 29
Rejestracja: 27 paź 2019, 10:31

Re: co na ukąszenia po komarach i innych insektach?

Post autor: Kinc »

Wiesz co, zerknij sobie w wolnej chwili na stronę Bite Away https://ulgawukaszeniach.pl - ja zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia. Sprawdza się nawet u alergików. Może ktoś z Was używa tego urządzenia?
Awatar użytkownika
Beta0
Posty: 44
Rejestracja: 23 lut 2019, 13:36

Re: co na ukąszenia po komarach i innych insektach?

Post autor: Beta0 »

Ja całe życie smaruje Fenistilem :p jest najskuteczniejszy
Awatar użytkownika
moarun
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2020, 2:35

Re: co na ukąszenia po komarach i innych insektach?

Post autor: moarun »

O, a jak takie urządzenie działa? Faktycznie pomaga?
Awatar użytkownika
Fiufiu
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:43

Re: co na ukąszenia po komarach i innych insektach?

Post autor: Fiufiu »

Moim zdaniem Octenisept jest najlepszy na rany po ukąszeniu różnych owadów. Zawsze po niego sięgam bo jest w domu i łagodzi i pozbywa się śladu szybciej niż jak się go nie stosuje. Ja dzieciakom zawsze smaruję, bo są delikatne i ich skóra też bardziej cierpi
ODPOWIEDZ