elektroniczna recepta

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
bagginka
Posty: 35
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:58

elektroniczna recepta

Post autor: bagginka »

korzystacie? Jak się wam to rozwiązanie podoba? Mi to ratuje życie, bo wiecznie gubiłam zwykłe recepty, jak tylko w DOZ w tamtym roku wprowadzili to od razu zaczęłam ten sposób recepty realizowac
Awatar użytkownika
Kinc
Posty: 29
Rejestracja: 27 paź 2019, 10:31

Re: elektroniczna recepta

Post autor: Kinc »

Oczywiście, że korzystam. I w obecnej sytuacji - pandemii, nie wyobrażam sobie, że miałabym korzystać z papierowych recept. E-recepta jest ogromną wygodą. A od dawna realizuję je w DOZie.
Awatar użytkownika
bagginka
Posty: 35
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:58

Re: elektroniczna recepta

Post autor: bagginka »

oni chyba jako jedni z pierwszych to wprowadzili, od razu mi farmaceutka wytłumaczyła jak założyć konto, super ze idziemy z technologią do przodu, teraz po receptę na stąłe leki nie muszę iść do przychodni,w ystarczy telefon
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 229
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:37

Re: elektroniczna recepta

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,co sądzicie o receptach online? Zalezy mi na tym,aby uzyskac antykoncepcje awaryjną,a jestem na wyjezdzie. Co sądzicie o tym https://onlinerecepta.pl/product/antyko ... -awaryjna/ ? Proszę o wasze opinie,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kinc
Posty: 29
Rejestracja: 27 paź 2019, 10:31

Re: elektroniczna recepta

Post autor: Kinc »

No ale chyba mówisz właśnie o e-recepcie? Teraz i tak wszystko odbywa się telefonicznie, a receptę możesz mieć np. na telefon. Albo możesz sprawdzić w serwisie pacjent.gov.pl mi farmaceutka w DOZie pomogła tam założyć konto.
Naleśnik

Re: elektroniczna recepta

Post autor: Naleśnik »

Zgadzam się, że e-recepta to super sprawa. A dodatkowo ode mnie też plus dla DOZu za promocję dla seniorów, którą teraz wprowadzili. Dla osób +60 jest zniżka 20% w godzinach od 8 do 12.
ODPOWIEDZ