firma kurierska - kogo polecacie?

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

firma kurierska - kogo polecacie?

Post autor: rara11 »

Potrzebuję sprawdzonej firmy kurierskiej, która dotrzymuje terminów i nie jest droga. Kogo byście polecili?
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Re: firma kurierska - kogo polecacie?

Post autor: esika »

Też się niedawno o to pytałam i dowiedziałam się, że wysłana paczka kurierem FedEx dotrze bardzo szybko do adresata i nie będzie droga. I jak się okazuje za pośrednictwem brokera kurierskiego jest najtaniej więc tę opcję preferuję
Awatar użytkownika
trisza
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: firma kurierska - kogo polecacie?

Post autor: trisza »

Jak mam być szczera to tani kurier krajowy to tylko przez brokera kurierskiego. I nie powiem jaka dokładnie firma, bo to różnie bywa. Po prostu sobie porównaj ceny, a będziesz wiedzieć u kogo najtaniej ;)

kurtka flyers alpha industries
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: firma kurierska - kogo polecacie?

Post autor: martez »

Ogólnie ja korzystam najczęściej z usług brokera kurierskiego i muszę przyznać, ze jest to najlepsza opcja. Właśnie dlatego ja również decyduję się na taki sposób wysyłania paczek. Jakiś czas temu czytałem fajny artykuł https://www.sendit.pl/blog/jak-wyslac-komus-prezent na temat jak należy wysłać prezent, aby bez problemu dotarł ona na czas.
ODPOWIEDZ