Pożyczka online

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Kinc
Posty: 29
Rejestracja: 27 paź 2019, 10:31

Pożyczka online

Post autor: Kinc »

Czy ktoś z Was brał w ostatnim czasie jakąś pożyczkę? Gdzie w tym momencie najlepiej złożyć wniosek tak, żeby nie było dużo formalności?
Awatar użytkownika
jowita
Posty: 99
Rejestracja: 30 cze 2019, 22:54

Re: Pożyczka online

Post autor: jowita »

Takie chwilówki można wciąć w ciągu kilku chwil, ale później jest niestety problem ze spłatą. Jeśli nie możecie poradzić sobie ze spłatą rat, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.splatachwilowek.pl/ . Jest tam bowiem rozwiązanie takiej sytuacji. Warto zdecydować się na taką pomoc, bo dzięki temu można przede wszystkim uniknąć wizyty komornika.
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:31

Re: Pożyczka online

Post autor: oewonga »

Kinc pisze: ↑04 wrz 2020, 1:04 Czy ktoś z Was brał w ostatnim czasie jakąś pożyczkę? Gdzie w tym momencie najlepiej złożyć wniosek tak, żeby nie było dużo formalności?
Cześć,
starając się o pożyczkę warto korzystać ze sprawdzonych i pewnych firm, w których możesz pożyczyć pieniądze nie tylko szybko, ale przede wszystkim w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Taka jest Wonga. Każdy nowy klient, może wziąć pierwszą pożyczkę krótkoterminową w kwocie do 1 000 zł, całkowicie za darmo. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wonga oferuje również pożyczki ratalne do 15 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej wynosi od 2 do 36 miesięcy. Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki pod warunkiem pozytywnej weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
brayan76
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2020, 14:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Pożyczka online

Post autor: brayan76 »

Zdecydowanie lepiej unikać pożyczek, nie jest to wiarygodne źródło.
Iśka

Re: Pożyczka online

Post autor: Iśka »

A ja się nie zgodzę, brałam kiedyś pożyczkę w Wonga i byłam zadowolona. Zastanawiam się nad kolejną, ale nie wiem, gdzie mogę sprawdzić jaki będzie jej koszt?
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka online

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
cieszę się, że jesteś zadowolona z naszej oferty. Jeśli chodzi o drugą i każdą kolejną pożyczkę krótkoterminową, to teraz jej koszt w Wonga wynosi 0 zł, bez różnicy, czy jest to Twoja druga czy trzecia pożyczka w Wonga. Jeśli z kolei interesuje Cię nasza pożyczka ratalna, to jej całkowity koszt zobaczysz po zalogowaniu na swoje konto na wonga.com pod suwakami, podczas składania wniosku. Wszystkie koszty pożyczki poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chacie: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Re: Pożyczka online

Post autor: esika »

ja chwalę sobie pożyczkę online od aasa polska , warunki jasne, wszystko na stronie przedstawione jaki koszt itd. formalności naprawdę minimum, wystarczy dowód osobisty i wszystko załatwia się przez internet naprawdę szybko. do 15 tysięcy można wziąć i na 36 rat
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: Pożyczka online

Post autor: rara11 »

Wiesz, co? Ja na twoim miejscu zapoznałabym się z różnymi ofertami. Nie skupiałabym się wyłącznie na jednej ofercie, bo mogą się znaleźć inne lepsze. Oczywiście, jak ci zależy na czasie to najlepiej udać się do doradcy kredytowego https://www.boldinvest.pl/ . Polecam, korzystałam już nie raz. Oni najszybciej wam pomogą. Z pośród najróżniejszych ofert przedstawią wam te najkorzystniejsze dla was.
bereśka

Re: Pożyczka online

Post autor: bereśka »

Akurat u nich https://kokos.pl/pozyczka-online/ miałam okazje testowa kilka produktów i jedna z szybszych decyzji tam właśnie zapada. Masz poza tym wygodne formy płatności, minimum formalności, jasne warunki no i skorzystać mogą tez osoby zadłużone
sameś

Re: Pożyczka online

Post autor: sameś »

Czy w Wonga sprawdzacie historię pożyczkobiorcy w BIKu? Z góry dziękuję za odpowiedź, zależy mi na wsparciu finansowym w najbliższym czasie.
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka online

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
tak, w celu oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Wonga współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej. Pamiętaj, że zależy nam na dobrej kondycji Twoich finansów, dlatego każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie, także Twój.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
raxiś

Re: Pożyczka online

Post autor: raxiś »

oewonga_pożyczki pisze: ↑30 lis 2020, 18:12 Cześć,
tak, w celu oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Wonga współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej. Pamiętaj, że zależy nam na dobrej kondycji Twoich finansów, dlatego każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie, także Twój.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Czy to prawda, że teraz też druga pozyczka w Wonga jest darmowa?
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka online

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
tak, to prawda. Koszt pożyczki krótkoterminowej, zarówno pierwszej, jak i kolejnych w Wonga wynosi teraz 0 zł. Jeśli z kolei interesuje Cię nasza pożyczka ratalna, to jej całkowity koszt zobaczysz po zalogowaniu na swoje konto na wonga.com pod suwakami, podczas składania wniosku. Wszystkie koszty pożyczki poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
tobiaszjabloński

Re: Pożyczka online

Post autor: tobiaszjabloński »

oewonga_pożyczki pisze: ↑01 mar 2021, 1:32 Cześć,
tak, to prawda. Koszt pożyczki krótkoterminowej, zarówno pierwszej, jak i kolejnych w Wonga wynosi teraz 0 zł. Jeśli z kolei interesuje Cię nasza pożyczka ratalna, to jej całkowity koszt zobaczysz po zalogowaniu na swoje konto na wonga.com pod suwakami, podczas składania wniosku. Wszystkie koszty pożyczki poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: . Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Ja znalazłem bardzo korzystną pożyczkę gotówkową online na stronie https://www.get-money.pl/oferta/kredyty ... C5%BCyczki. Być może również znajdziesz coś dla siebie!
Oluś23

Re: Pożyczka online

Post autor: Oluś23 »

Kinc pisze: ↑04 wrz 2020, 1:04 Czy ktoś z Was brał w ostatnim czasie jakąś pożyczkę? Gdzie w tym momencie najlepiej złożyć wniosek tak, żeby nie było dużo formalności?
Pożyczki należy brać z głową, to nie jest byle jaka sprawa, tylko odpowiedzialna decyzja. Warto poczytać np. https://kutno.net.pl/lifestyle/gdzie-sz ... 5rWIQ3rk8x. Jest to bardzo przydatny artykuł na temat pożyczek.
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 179
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: Pożyczka online

Post autor: fabi »

A słyszeliście o pożyczkach społecznościowych? To ciekawa forma, z której korzysta coraz więcej osób. Tutaj https://monebay.pl/pozyczka-spolecznosciowa możecie dowiedzieć się na czym polega pożyczka od inwestorów z własnym kapitałem i na jakich zasadach jest ona udzielana. Dla wielu osób to idealne rozwiązanie.
Trado26

Re: Pożyczka online

Post autor: Trado26 »

Uważam, że wzięcie pożyczki przez internet jest świetną okazją na wzięcie jej korzystnych warunkach. Pod adresem: https://wygodnepozyczki.pl/kredyt-konsolidacyjny dostępna jest oferta kredytu konsolidacyjnego. Warto się przyjrzeć tej stronie, bo oferta jest znacznie szersza.
niuansa55

Re: Pożyczka online

Post autor: niuansa55 »

Jestem ciekawa, jak wygląda ogólnie możliwość wywalczenia dobrego przeliczenia kredytu. Mam wrażenie, że coś poszło po złej myśli, dlatego może jednak warto będzie coś dobrać? Na razie sprawdzam pozew wibor , bo jednak zbiorczo muszę się tym zająć.
ODPOWIEDZ