Pralka

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 46
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:34

Pralka

Post autor: Lidka »

Od jakiegoś czasu szwankuje mi pralka. Ma już swoje lata więc mnie to nie dziwi. Zastanawiałam się nad zakupem nowej, ale przez przypadek trafiłam na stronę tej pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ z Warszawy i pojawiły się wątpliwości. Bo może lepiej oddawać pranie do pralni? Oni nie tylko piorą, ale i prasują. Wszystko można załatwić przez telefon - także odebranie prania domu. Co o tym sądzicie?
druźka

Re: Pralka

Post autor: druźka »

Od paru miesięcy używam pralki electrolux perfectCare, jest super. Wszystko dopiera, jest prosta w obsłudze, ubrania się nie niszczą, przy mojej 5 osobowej rodzince jest uzywana codziennie i jak na razie działa jak należy, teraz chcę do kompletu kupić suszarkę do prania z tej samej linii
Lućka

Re: Pralka

Post autor: Lućka »

Pralka to jeden ze sprzętów, bez których nie wyobrażamy sobie funkcjonowania w naszych domach. Interesuje mnie , gdzie montujecie pralkę. Najczęściej chyba pralki montowane są w łazienkach, chyba ,że macie ten luksus i posiadacie pralnię. Ostatnio pojawiła się też w Polsce moda na montowanie pralki w kuchni. Jak to prawidłowo zrobić ? Zajrzyjcie proszę do tego bloga - http://homeflow.pl/porady/pralka-w-kuch ... -w-kuchni/ a dowiecie się jakie są wady i zalety montowania pralki w kuchni. polecam
lełna

Re: Pralka

Post autor: lełna »

druźka pisze: ↑23 lut 2021, 22:14 Od paru miesięcy używam pralki electrolux perfectCare, jest super. Wszystko dopiera, jest prosta w obsłudze, ubrania się nie niszczą, przy mojej 5 osobowej rodzince jest uzywana codziennie i jak na razie działa jak należy, teraz chcę do kompletu kupić suszarkę do prania z tej samej linii
zastanawiam się właśnie nad tą pralką, tylko jeszcze nie wiem który model, widziałam, ze niektóre mają fukcje pary, jestem ciekawa czy to się sprawdzi przy domowniku z alergią
ODPOWIEDZ