szukam dobrego kuriera

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

szukam dobrego kuriera

Post autor: esika »

Jestem w trakcie poszukiwania kuriera, jakiś tani by się przydał który błyskawicznie dowozi paczki. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: szukam dobrego kuriera

Post autor: rara11 »

z mojej strony mogę powiedzieć że korzystnie wypada cennik paczkomaty inpost i dlatego warto rozważyć kwestię nadawania przesyłek właśnie paczkomatami. niektórzy o nich zapominają, a to błąd, bo to też wygodna opcja, tak samo jak kurierzy
Awatar użytkownika
trisza
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: szukam dobrego kuriera

Post autor: trisza »

Mi się wydaje że nadana paczka kurierem UPS to będzie dobry wybór. Firma działa już wiele lat i jest sprawdzona, ma bardzo dobre opinie i możesz mieć pewność że przesyłka na czas dojdzie bez żadnego problemu
fałka

Re: szukam dobrego kuriera

Post autor: fałka »

Moim zdaniem najlepszy jest kurier dpd . Choć pewnie ile osób tyle opinii, aczkolwiek ta firma kurierska już tyle lat działa na rynku i ma tak dobre opinie, że nie można jej niczego złego zarzucić. Ceny też oferuje dobre
łuska

Re: szukam dobrego kuriera

Post autor: łuska »

Każdy szuka ;) Ale warto polegać na opinii, można popytać na przykład znajomych. Ja ci powiem że cennik kuriera dhl jest bardzo korzystny więc nic nie stoi na przeszkodzie by właśnie u tego kuriera zamawiać paczki
Awatar użytkownika
Magda
Posty: 36
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:01

Re: szukam dobrego kuriera

Post autor: Magda »

Popatrz na kurjerzy.pl. To broker. Zresztą największy w kraju. Dzięki brokerowi nadasz paczki szybko i bez problemu. Korzystasz z jednej strony, porównujesz oferty wielu firm i od razu zamawiasz kuriera do domu. Moim zdaniem szybciej nie będzie. Taniej zresztą też nie ;)
ODPOWIEDZ