tanie przesyłki kurierskie

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
trisza
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

tanie przesyłki kurierskie

Post autor: trisza »

Jestem w trakcie poszukiwania kuriera, jakiś tani by się przydał który błyskawicznie dowozi paczki. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: rara11 »

Jeśli skorzystasz z usług zaufanych firm kurierskich to możesz mieć pewność, że paczka zostanie bardzo szybko dostarczona. Nadaj paczkę za pośrednictwem brokera kurierskiego to jeszcze mniej zapłacisz. Zerknij sobie też cennik inpost , bo może się okazać że paczkomaty będą korzystniejsze
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: esika »

Słyszałam że paczka kurierem FedEx to dobra opcja. Nie korzystałaś jeszcze? Jeśli nie to koniecznie przetestuj tego kuriera, jestem pewna, że będziesz zadowolona
Awatar użytkownika
giga
Posty: 62
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:29

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: giga »

Jeśli to mają być także przesyłki za granicę a konkretnie do Anglii to polecam sobie zerknąć na https://www.euro-paka.pl/ . Na tej platformie można bardzo łatwo i sprawnie zamawiać kuriera. Kilka danych wystarczy wpisać tak naprawdę i gotowe. Taka paczka do Anglii może dotrzeć do odbiorcy już w czasie 3-5 dni roboczych.
raruś

Re: tanie przesyłki kurierskie

Post autor: raruś »

Trzeba szukać jak najtańszych rozwiązań, bo jeśli podstawowym elementem biznesu jest wysyłka paczek to dobrze byłoby nie tracić na to zbyt dużo pieniędzy. Jednak trzeba pamiętać, że nie można na wszystkim oszczędzać, najważniejsze jest bezpieczeństwo paczek
i ich zawartości, bo klienci nie będą zadowoleni jeśli coś się wewnątrz przesyłki uszkodzi. Z mojej strony polecam wyposażyć się w niezbędne materiały do wypełniania i zabezpieczania przesyłek. Także pomocne będą dyspensery do taśm samoprzylepnych dzięki którym zamknięcie paczki będzie przebiegać szybko i będzie zrobione to w odpowiedni sposób
ODPOWIEDZ