Upominki dla znajomych

Jak zwiedzać, co ze sobą zabrać, gdzie iść, a jakie miejsca za granicą omijać szerokim łukiem? Odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
wanilia
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:36

Upominki dla znajomych

Post autor: wanilia »

Macie jakiś pomysł na prezent dla dzieciaków, nie mogę nic fajnego wymyślić, a potrzebuje wkrótce coś kupić, bo jadę na wakacje do koleżanki i nie pasuje przyjechać z pustymi rękami. HELP :!: :!:
Awatar użytkownika
Fiufiu
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:43

Re: Upominki dla znajomych

Post autor: Fiufiu »

Klocki Plus Plus. ostatnio kupowałam dla znajomych, bo nie wiedziałam co wybrać. Przeglądarka mi podpowiedziała że to super zabawka. Dzieciaki były zadowolone
Awatar użytkownika
Sofia
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:40
Kontakt:

Re: Upominki dla znajomych

Post autor: Sofia »

Jeśli to są biznesmeni to fajnym pomysłem na prezent będą aktówki, bardzo elegancki i praktyczny prezent
netpodroze.pl
jadźkaa

Re: Upominki dla znajomych

Post autor: jadźkaa »

Może warto też jednak wybrać elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny ? Właśnie dużo osób zachwalało sobie tą ofertę, ponieważ dostępne są tutaj faktycznie bardzo ładne upominki i co ważne ceny nie są wygórowane
Awatar użytkownika
kwiatushek05
Posty: 240
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Upominki dla znajomych

Post autor: kwiatushek05 »

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla dziadków, to bardzo mi się spodobała oferta tego sklepu internetowego https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... -Sowa/8022 gdzie udało mi się znaleźć sporo ciekawych produktów. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego prezentu, to moim zdaniem taki kosz delikatesowy to świetne rozwiązanie, bo można znaleźć tam wiele frykasów w postaci słodyczy ale też alkohol.
dankaaa

Re: Upominki dla znajomych

Post autor: dankaaa »

Ogólnie warto rozważyć porcelanę jako prezent, którą można nabyć w sklepie internetowym https://tukanmedia.pl/kategoria-produktu/porcelana/ . Jej wykonanie cechuje się starannością, prezentuje się estetycznie, a przy tym ceny są bardzo atrakcyjne.
ODPOWIEDZ