Hulajnoga dla dziecka?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
bodo
Posty: 50
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:11

Hulajnoga dla dziecka?

Post autor: bodo »

Jak sądzicie, czy hulajnoga to dobry pomysł na prezent dla dziecka? Szukam czegoś oryginalnego i wiele modeli hulajnóg udało mi się znaleźć na stronie https://www.movinoproscooters.pl/. Jestem ciekawa, co o tym sądzicie.
Awatar użytkownika
expi
Posty: 154
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:34

Re: Hulajnoga dla dziecka?

Post autor: expi »

Moim dzieciakom też przydałaby się nowe Hulajnogi ale powiem szczerze, że mam problem z tym, gdzie takie rzeczy kupować. Stacjonarnie w okolicy nie mam takiego sklepu, online jest dużo taniej, ale obawiam się tego, jakiej jakości będzie ta hulajnoga na żywo. Co mi radzicie?
ŁuKi

Re: Hulajnoga dla dziecka?

Post autor: ŁuKi »

Hulajnogi super rzecz, kupiłem swojemu 12-latkowi, a nawet mnie zdarza się na niej przejechać. :) Wygodny sprzęt, łatwy w obsłudze, nie trzeba się zbytnio wysilać podczas jazdy - kupujcie i się nie zastanawiajcie, teraz wybór jest naprawdę duży, więc jest w czym wybierać. Do wyboru, do koloru. ;)
Mixeręk8

Re: Hulajnoga dla dziecka?

Post autor: Mixeręk8 »

Widzę po swoich dzieciakach, że hulajnoga to bardzo trafiony pomysł na prezent – wygodna, poręczna, lekko się na niej jeździ. Moi dwaj synowie praktycznie zawsze biorą swoje hulajnogi ze sobą, gdy wychodzą gdzieś z kolegami. Co do miejsca zakupu takich rzeczy, ja fajną hulajnogę znalazłem na stronie Allneo: https://allneo.pl/pl/p/HULAJNOGA-HAMULE ... OROSLI/595 - jest regulowana, więc będzie pasować i dzieciom, i dorosłym, w dodatku jest stabilna, płynnie jeździ, a jej cena jest bardzo zachęcająca. Myślę, że jak na pierwszą hulajnogę będzie jak znalazł. :)
Ada

Re: Hulajnoga dla dziecka?

Post autor: Ada »

Pomysł bardzo dobry. Ja sama na urodziny mojemu małemu kuzynowi kupowałam hulajnogę. Fajną ofertę i spory wybór znalazłam w sklepie internetowym Pesport. Strona sklepu bardzo fajna - sprzęty podzielony na kategorie więc bez problemu można znaleść to co się chce.
Ja w końcu zdeydowałam się na hulajnogę składaną aluminową dwukołową.
Oczywiście robiłam zakupy na ostatnią chwilę i bałam się, że paczka nie dojdzie do mnie na czas, ale przesyłka już na drugi dzien była u mnie w domu, także za to ogromy plus dla sklepu
ODPOWIEDZ